MüzikMüzik HaberVitrin

Michael Kuyucu’dan Tartışma Yaratacak Çıkış! Türk Kızlarını Eleştirdi…

Ünlü müzik yazarı ve akademisyen Michael Kuyucu, Flashdance filmini anlatırken günümüz Türkiye'sine dair çarpıcı yorumlarda bulundu.

Ünlü müzik yazarı ve akademisyen Michael Kuyucu, 1983 Amerika yapımı Flashdance filmini anlatırken günümüz Türkiye’nin yozlaştığını öne sürerek çarpıcı yorumlarda bulundu. Kuyucu, ”Bizim kızlarımız bu filmdeki Alex’i örnek alsınlar. Onun bunun altında yatıp, kulüplerde gezip zengin koca bulmak olmasın hayaliniz” ifadelerine yer verdi.

Michael Kuyucu, Instagram hesabından yaptığı bir programda Flashdance filmi ve soundtrack albümüyle ilgili konuştu. 1983 yılına ait filmin 20 milyon satan plak formatındaki soundtrack albümünü tanıtan Michael Kuyucu, filmin konusundan da söz etti. Filmin başrol kahramanı Alex’in en büyük hayalinin bir üniversitede eğitim almak olduğunu söyleyen Kuyucu, günümüz Türkiye’sinin yozlaştığını söyledi ve Türkiye’deki eğitimin deforme olduğunu dile getirdi.

Michael Kuyucu şunları söyledi;

Bizim kızlarımız bu filmdeki Alex’i örnek alsınlar. Onun bunun altında yatıp, kulüplerde gezip zengin koca bulmak olmasın hayaliniz

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.