Ana Sayfa » Müzik » Milyon Dolarlık Uçak Alan Acun Ilıcalı’ya Sert Tepki: Önce Teliflerini Öde!

Milyon Dolarlık Uçak Alan Acun Ilıcalı’ya Sert Tepki: Önce Teliflerini Öde!

oduller-reklam-banner

Acun Ilıcalı’nın değeri 13 milyon dolar ( 99.5 milyon TL)  yeni bir uçak alması bazı sanatçıların tepkisine neden oldu. Survivor yarışmasının çekimlerinin yapıldığı Dominik Cumhuriyeti’ne uçmak için özel jet yerine 2012 model bir uçak alan Ilıcalı’ya tepki, sanatçılardan ve menajerlerden geldi.

Şehrazat, Hakan Eren ve Melike Demirağ gibi isimler Acun Ilıcalı’ya tepkilerini sosyal medya üzerinden ‘önce teliflerini öde’ diyerek gösterdi.

Acun Ilıcalı Tazminata Mahkum Edilmişti

TV8’in programlarında kullanılan şarkılarda hak ihlali olduğu gerekçesiyle Emrah, Acun Ilıcalı’ya dava açmıştı. Emrah Erdoğan’ın Unutabilsem, Götür Beni Gittiğin Yere ve İhtiyacı Var şarkıları için maddi ve manevi hak ihlali kararı vermişti. Nitekim 54 bin lira maddi, 30 bin lira manevi tazminat bedelinin şarkıcı Emrah’a ödenmesi kararını vermişti.

Şarkı sözü yazarı Fikret Şeneş’e ait eserlerin, TV8’de yayınlanan iki programda izinsiz kullanıldığı gerekçesiyle açılan davada Acun Medya tazminata mahkum edilmişti.

Milyon Dolarlık Uçak Alan Acun Ilıcalı’ya Sert Tepki: Önce Teliflerini Öde! Milyon Dolarlık Uçak Alan Acun Ilıcalı’ya Sert Tepki: Önce Teliflerini Öde!

 

 

Reklam
oduller-reklam-banner