MüzikMüzik HaberÖzel

Milyonların İzlediği Video Klibin Maliyeti Ağızları Açık Bıraktı

Fatih Bulut’un Dark’n Dark Music etiketiyle yayınlanan ve kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenen ”Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısının video klibinin maliyeti şaşırttı. Oldukça düşük maliyetle çekilmesine rağmen video klibin milyonlarca kez tıklanması ve başarısının sırrı hayrete düşürüyor.

Video Klibin Maliyeti 3 Bin TL

Müzik Onair’den Hüseyin Özdemir’in haberine göre,  söz ve müziği Fatih Bulut ve Hüseyin Akan imzası taşıyan şarkının Atakan Merdan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu video klibinde yalnızca bir kamera ve bir kameraman kullanıldı.

Bir aydan daha kısa bir sürede 122 milyondan fazla tıklanan şarkının video klibi ise yalnızca 3 bin TL’ye mal oldu.

Yüksek Bütçeli Klipleri Solladı

Birçok ünlü şarkıcının video klibinde kullandığı kostüm fiyatının bile oldukça altında bir bütçeyle çekilen video klip, büyük umutlarla yüksek bütçelerle çekilen klipleri sollamayı başardı.

”Çok Sevdim Yalan Oldu” kısa bir sürede milyonlara ulaşmayı da başardı. Şarkının başarısının sırrı birçok yapımcı, yönetmen ve şarkıcıya örnek olacak cinsten. Fatih Bulut, müzik dünyasına getirdiği yeni soluk ve çıkışı ilerleyen günlerde de çok konuşulacağa benziyor.

Video klipte yapım şirketi Dark’n Dark Music ve yönetmen Atakan Merdan olmak üzere emeği geçen herkes güçlü bir alkışı hak ediyor.

İşte o klip;

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu