Ana Sayfa » Müzik » Modd ve Joker Arasındaki Tartışma Sokağa Taşındı

Modd ve Joker Arasındaki Tartışma Sokağa Taşındı

oduller-reklam-banner

Rapçi Modd, Instagram üzerinden açtığı canlı yayında rapçi Joker ve ailesi hakkında küfürlü söylemde bulundu. Sosyal medyada başlayan atışma, sokağa taşındı. Canlı yayında aile değerlerine küfür eden Modd’un Instagram hesabı kapatıldı.

Önceki gün M.O.B şirketinin sanatçılarından Modd, sosyal medya hesabı instagram üzerinden canlı yayın yaptı. Canlı yayın esnasında Joker hakkında ağır sözler kullanan ve Joker’in ailesine küfür eden Modd, dinleyicilerinin tepkisini topladı. Gelen tepkiler üzerine Modd, yazılı bir açıklama yayımladı. Açıklamada ”Ailevi değerlere saygısızlık ettiğim için üzgünüm bana bize yakışmazdı ama hala o kaşara ayar oluyorum” ve ”Geri vites olarak algılanmasın olması gereken budur ona karşı tutumum hala aynı” ifadelerine yer verdi. Üzgün olduğunu dile getiren Modd’un canlı yayında sarf ettiği aile değerlerini hiçe sayan küfürlü sözleri nedeniyle Instagram hesabı kapatıldı.

Modd ve Joker Arasındaki Tartışma Sokağa TaşındıModd ve Joker Arasındaki Tartışma Sokağa Taşındı

Joker ise paylaştığı hikayede ”Lan lavuk en kısa zamanda söylediğin eylemi gerçekleştirmek üzere seni ayağıma bekliyorum sigorta masrafların benden” sözlerini kullandı.

Modd, daha sonra ünlü bir dondurma dükkanının önünde fotoğraf paylaştı. Modd’un paylaşımları devam ederken, Joker bir açıklama yapmasa da Modd’un kanlar içindeki fotoğrafı şaşırttı. Ünlü rapçi kendisine 5 kişinin saldırdığını öne sürdü.

Modd ve Joker Arasındaki Tartışma Sokağa Taşındı

Modd

Modd ve Joker Arasındaki Tartışma Sokağa Taşındı

Reklam
oduller-reklam-banner