Ana Sayfa » Müzik » Motive: ‘Her Müzisyen Kendini Dinlemeli’

Motive: ‘Her Müzisyen Kendini Dinlemeli’

oduller-reklam-banner

Müzik Onair canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın sorularını yanıtlayan rap müziğin önemli temsilcilerinden Motive, müzikal çalışmalarından ve kariyerinden bahsetti.

”Rap şarkıcılarından Ezhel, Tepki ve Uzi dinliyorum. Kendimi dinliyorum ara sıra. Açıkcası bu biraz dinletmek için yaptığımız bir şey. Her müzisyen kendini de dinlemek zorunda bence” diye konuştu.

Merhum rapçi Vio’ya vefa niteliği taşıyanalbüm ilgili konuşan Motive, ”Hissettiğim şeyler kelimeye dökülecek şeyler değil. Gurur duyuyorum. O benim kardeşimdi. Arkadaştan öteydi. Onun hakkında gurur ve hüzün hissediyorum. Bizim asıl amacımız Aşkın’ın (Vio) kitlelere ulaşmasını sağlamaktı. O başarmak istiyordu. Bir müzisyen ne kadar çok uzağa erişmişse o kadar başarılı olur. Bizim için en mantıklısı böyle bir proje oldu. Amacımızı elde ettiğimizi düşünüyorum. İyi bir ekip işiydi.” dedi.

İkinci albümünün çalışmalarını sürdüren Motive, ”1.5 senedir üzerinde çalıştığı bir albümüm var. İstediğim gibi yürürse kendi tarzımı oturtabilmek adına attığım en büyük adım olacak. Bu albüm için çok çalıştım.” ifadelerine yer verdi.

İlgili Haber: Futbolcu Pjanic Müzik Onair Canlı Yayınına Damga Vurdu!

Motive özel röportajı için tıklayın

İşte canlı yayının tekrarı:

 

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir