MüzikMüzik HaberVitrin

Motive’den Tepki Sorularına Yanıt: Ben Her İnsana Karşı Nötr’üm

Rap müziğin yeni nesil isimlerinden Motive, katıldığı programda Tepki ile aralarında geçen olaydan bahsetti.

Rap müziğin yeni nesil isimlerinden Motive, katıldığı programda Tepki ile aralarında geçen olaydan bahsetti. Motive, ”Ben her insana karşı nötr durumdayım” dedi.

M.O.B Entertainment Youtube kanalında G.A.N programının ilk bölüm konukları Motive ve Serena oldu. 2020 yılında piyasaya sürdüğü Makaveli ve Makaveli (Deluxe) albümlerinden söz eden ünlü rapçi Motive, albümüyle ilgili ”Normalde olduğum insanla ilk kez tanışmış oldu dinleyici. Hüzünlü yapımı ilk kez yansıttım. Endüstri gelişiyor, müzik gelişiyor bizim de kendi müziğimizi değiştirmemiz gerekiyor.” diye konuştu.

Ünlü rapçi bir zamanlar birçok projede iş birliği yaptığı Tepki ile aralarındaki olay hakkında da konuştu.

Motive şu ifadeleri kullandı;

”Albüm çıktı ve bana karşı atılan Twit’ler bana gelmeye başladı. ”Bi Sıkıntı Yok” isimli bir şarkı var Makaveli’nin içinde. Bu şarkının nakaratı Tepki’nin çok eski bir şarkısının nakaratı. Ben zamanında kendisine gidip, ‘Bu nakaratı kullanabilir miyim?’ demiştim. O da ‘kullanabilirsin’ demişti. Şarkı son halini aldı. Sonra bu Twitter’da ”Benden destur almadı” diye lanse etti. Halbuki ben ondan destur almıştım. Kendisi de biraz kafasını zorlarsa anlayacaktır. Düşünsenize sabah bir kalkıyorsun ben şöyle bir twit atmışım; ”Bi Sıkıntı Yok”un nakaratı Tepki’nindir” Ben neden böyle bir açıklama yapmak zorundayım? Bunu sorulmadığı sürece bunu söyleme gereği duymuyorum. Tıpkı Tepki’nin çoğu albümündeki nakaratta ve verse de benim olduğu halde. Ben bunları hiçbir yerde söylemedim. Benim olan ama artık onun okuduğu şeyi ben dile getirmem. Ben bunu yapmaktan da çekinmiyorum aynı zamanda. Kendi bildiklerini ve tabularını yıkan bir insanla daha fazla iletişim kurmak istemiyorum. Bende hala her şey aynı. Ben her insana karşı nötr durumdayım. Eğer bana gönlünüz kırıksa, ya da benim size kırıksa affedildiniz”

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/raRzy
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.