Müzikonair MSG Başkanı Ferhat Göçer ile İlgili Şoke Eden İddia: Sahne Aldığı Yerler Telif Ödemiyor! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

MSG Başkanı Ferhat Göçer ile İlgili Şoke Eden İddia: Sahne Aldığı Yerler Telif Ödemiyor!

Yapımcı ve besteci Burhan Bayar müzik meslek örgütü MSG Başkanı olan Ferhat Göçer'in sahne aldığı mekanların telif ödemesi yapmadığını ileri sürdü.

Yapımcı ve besteci Burhan Bayar müzik meslek örgütü MSG Başkanı olan Ferhat Göçer’in sahne aldığı mekanların telif ödemesi yapmadığını ileri sürdü. Siyasi parti teşkilatlarına telif çağrısında bulunan Ferhat Göçer’in anlaşmalı olduğu mekanların telif ödemesi yapmadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü şarkıcı ve MSG Başkanı Ferhat Göçer, önceki gün siyasi partilere telif çağrısında bulundu. Göçer, “Mitinglerde çalınan eserlerin telifini ödeyin. Telifini ödemeyen, eser sahibi üyelerimizin iznini almayan tüm parti teşkilatlarına ihtarname gönderip, alanlarda tespit yaparak hakkımızı arayacağız” dedi.

‘Sen Önce Sahne Aldığın Yerlerin Parasını Ödettir!’

Ferhat Göçer’in bu sözleri üzerine Burhan Bayar’dan tepki geldi. Ünlü besteci ve yapımcı Burhan Bayar, sosyal medya hesabından Ferhat Göçer’i hedef alan sözler söyledi. Ferhat Göçer’in fotoğrafını paylaşan Burhan Bayar, ”Sen önce sahne aldığın yerlerin parasını ödettir. Sonra partilere showunu yaparsın. Ölümsüz eserlerin sahibi telif savaşçısı… Büyük şarkıcı ” ifadelerine yer verdi.

”Yalan Yazdıysam Herkesin Önünde Özür Dileyeceğim…”

Bayar, Müzikonair’a yaptığı açıklamada şu sözleri de kullandı;

”10 yıldır yönetimlerde bu arkadaş. Kaç konser yaptı. Sahne aldığı yerlerin kaç tanesi lisanslı. Şarkı Listesi verdi mi?  Tahsilat yaptı veya yaptırdı mı? 100 milyon dolarlık canlı performans pazarından MSG’nin yıllık gelirleri ne kadar. Bunların cevaplarını resmi olarak versin. Şarkıcı Ferhat… Yalan ya da yanlış yazdıysam, herkesin önünde özür dileyeceğim”

Ferhat Göçer’in sahne aldığı mekanların telif ödemesi yapmadığını ileri süren Burhan Bayar’ın şoke eden iddiasına Ferhat Göçer’den bir yanıt gelecek mi merak konusu oldu.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)