MüzikMüzik Haber

Muazzez Ersoy: Kostümlere Yatırım Yapmasaydım, Etiler’in Yarısı Benimdi!

Muazzez Ersoy, Posta'ya verdiği röportajda, ''Sahneye ilk adım attığım günden beri sahne kostümlerine yatırım yapmasaydım, Etiler'in yarısı benimdi!'' dedi.

Muazzez Ersoy, Posta’ya verdiği röportajda, ”Sahneye ilk adım attığım günden beri sahne kostümlerine yatırım yapmasaydım, Etiler’in yarısı benimdi!” dedi.

Türk Sanat Müziği sanatçısı Muazzez Ersoy, müzik ve özel hayatına dair merak edilen sorulara yanıt verdi. Ersoy’un sahne kostümlerine dair yaptığı açıklama dikkat çekti. Sahneye ilk çıktığı zamanlar kostümlerini zorlukla aldığını söyleyen şarkıcı, ”Allah’a şükür artık öyle bir sıkıntım yok. Sahneye ilk adım attığım günden beri sahne kostümlerime yatırım yapmasaydım Etiler’in yarısı benimdi! Hep ünlü modacılarla çalıştım. Hazır kostümlerim, takılarım, ayakkabılarım, aksesuarlarım dünya devi markalara ait.” açıklamasını yaptı.

Ersoy, şöyle devam etti;

Bir erkek sanatçının 10 kostümü olsa, yıllarca sahnede idare eder. Bir gömlek bir pantolonla sahneye çıkıyorlar, biz çıkamıyoruz. Erkek sanatçılar bizden daha zengin.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.