Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Muhammed Güngördü – Yalnızlığıma Yayında!

Muhammed Güngördü'nün, MüzikOnair etiketiyle yayınlanan "Yalnızlığıma" isimli tekli çalışması yayında.

Muhammed Güngördü’nün, MüzikOnair etiketiyle yayınlanan “Yalnızlığıma” isimli tekli çalışması, video klibiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Sözü ve müziği Muhammed Güngördü’ye ait şarkının aranjesini Süleyman Leylek yaptı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Hasan Can oturuyor.

Klibi İzlemek İçin Tıklayın

Muhammed Güngördü Kimdir?

Merhabalar ben Muhammed Güngördü

Müzik ben kendimi bildim bileli hayatımın içinde hep yerini aldı. Uzun zamandır ise ben kendimi müziğe ait hissediyorum .
Müzik icra etmeye Denizli’de başlayalı tam olarak 15 yıl oldu .
12 yaşımda ablamın bana hediye ettiği ilk gitarımla eğitim almaya başladım. Ardından Denizli Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lise’sinin sınavlarına hazırlandım ve kazandım .
2015 yılında mezun olduktan sonra Denizli’de bazı otel ve mekanlarda sahne almaya başladım bir süre sonra eğitimime devam etmeye karar verdim ve 2022 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünü kazandım .
Tabi ki sonu olmayan bu uzun yolda yürümek çok güzel ve her ne kadar yorucu olsa da beni çok mutlu ediyor .
Müzik hayatıma girdiğinden beri bana katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.
Elbette ki her insanın hayalleri ve hedefleri vardır. Şu an zaten en büyük hayalimi yaşamaktayım . Hedeflerime ulaşmak içinse adım adım bu yolda yürüyeceğim. Şimdiden desteklerini esirgemeyen ve esirgemeyecek olan MuzikOnair ailesine ve herkese teşekkürler.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.