MüzikMüzik Haber

Munzur Festivali’ne Valilik Yasağı Geldi: Tepkiler Büyüdü

20 yıldan beri düzenlenen Munzur Kültür ve Doğa Festivali'ne bu sene Valilik engeli geldi. Festivale yasak gelmesine karşın tepkiler büyüdü. 

20 yıldan beri düzenlenen Munzur Kültür ve Doğa Festivali’ne bu sene Valilik engeli geldi. Festivale yasak gelmesine karşın tepkiler büyüdü.

21-24 Temmuz tarihleri arasında yapılması planlanan festivale Tertip Komitesi tepki göstererek kabul etmeyeceklerini belirtti. Tunceli Belediyesi’nde yapılan basın toplantısına Tunceli Belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu katılarak düşüncelerini dile getirdi.

Maçoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “İlimize gelecek olan on binlerce insanın stadyumda müzik dinlemesinin engellendiği, Atatürk Mahallesi’ndeki minibüs esnafı ve diğer esnafın ekonomik olarak faydalanacağı, konser etkinliklerinin yasaklanması bu insanların cezalandırılması anlamına gelmektedir. Keyfi kararlarla müzik gruplarının, halk sanatçılarının dinleyicisiyle buluşmasının engellemesini kabul etmiyoruz”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.