Murat Boz, Soner Sarıkabadayı'yı Tebrik Etti Mi? -
MüzikMüzik Haber

Murat Boz, Soner Sarıkabadayı’yı Tebrik Etti Mi?

Kısa süre önce Kolombiya Güzellik Kraliçesi Camelo Lopez ile evlenen Soner Sarıkabadayı’nın geçtiğimiz günlerde Maslak Acıbadem Hastanesi’nde bebeği dünyaya geldi. Hastane çıkışında gazetecilerle konuşan Sarıkabadayı, “Murat Boz” sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Yakın arkadaşı Murat Boz tarafından tebrik mesajı alıp almadığı sorusuna Soner Sarıkabadayı, şu yanıtı verdi:

“Kişisel olarak insanlardan bir beklentim yok. Ama söyleyebileceğim şu var, aklınıza gelebilen, gelemeyen herkesten tebrik telefonu aldım, mesajlar aldım. Hepsinden Allah razı olsun. Haberdar olan, bana mesaj atan ya da atmayan hepsinden Allah razı olsun. İnanın öyle bir duygudayım ki, oğlumun sağlığından daha önce olan hiçbir duygum, hiçbir merakım yok, hiçbir soru işaretim yok.”

Durumu kişiselleştiremeyeceğini belirten Sarıkabadayı “Murat Boz yazdı ya da yazmadı, benim için gerçekten önemi olan bir konu değil. Çünkü kişisel bir durum değil. Bu o kadar mucizevi bir durum ki, ben dahil hiçbir kimsenin kişiselleştirebileceği bir durum değil” sözleriyle açıklık getirdi.

Soner Sarıkabadayı’nın röportajını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)