Murat Boz'dan Gülşen Tepkisi: Bunu Hiçbirimiz Hak Etmiyoruz! -
MüzikMüzik Haber

Murat Boz’dan Gülşen Tepkisi: Bunu Hiçbirimiz Hak Etmiyoruz!

Murat Boz, yakın meslektaşı Gülşen'in tutuklanmasına tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, Gülşen'in serbest bırakılması konusunda çağrıda bulundu.

Murat Boz, yakın meslektaşı Gülşen’in tutuklanmasına tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı, Gülşen’in serbest bırakılması konusunda çağrıda bulundu.

Gülşen’in, Nisan ayında söylediği sözler nedeniyle bir günde hakim karşısına çıkarılıp tutuklanmasına tepkiler büyüyor. Sanat camiasından farklı isimler, Gülşen için ‘serbest bırakılsın’ çağrıları yapmaya başladı. Bu isimlerden biri de Murat Boz oldu.

Murat Boz, “Konuşmakta bile zorlanıyorum. Bu bir sanatçının başına gelebilecek en kötü şey. Bunu hiçbirimiz hak etmiyoruz. Bunu Türkiye’nin sanatçıları, müzisyenleri, şarkıcıları hak etmiyor. Lütfen buna bir son verin. Lütfen Gülşen’i serbest bırakın” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)