MüzikMüzik Haber

Murat Onay’ın Şarkısına Beğeni Yağmuru

Geçtiğimiz günlerde "Gidelim Seninle" isimli teklisini çıkartan Murat Onay, dinleyiciden tam not aldı.

Geçtiğimiz günlerde Murat Onay’ın şarkısı klibiyle birlikte yayınlandı. Londra’da yasayan 2002 doğumlu genç sanatçı “Gidelim seninle” adli şarkısını dinleyicileriyle paylaştı.

Yayınlamış olduğu şarkısı müzik piyasasına yeni girmiş olduğu halde binlerce kez dinlendi.
Murat Onay, yeni şarkı heyecanıyla ilgili duygularını ise Muzikonair’a şu sözlerle dile getirdi; “Şu an MüzikOnair’a konuştuğum için mutluyum. hep Türkiye’de klip çekme hayallerim vardı, daha doğrusu profesyonel bir klip. Türkiye seyahatimde denk gelince tadından yenmez oldu. Umarım daha iyi yerlere de geliriz ve dinleyicilerim için daha sık bir şekilde ve daha da iyi projeler çıkarabiliriz ama şimdilik ilk profesyonel müzik klibimi çıkardığım için de heyecanlıyım.”

Murat Onay’ın yeni şarkısının güzel ve dikkat çeken sözleri kendisine ait. Klibi ise sevilen yönetmen Seyithan kartal tarafından İstanbul Şile’de çekilen klipte Murat Onay’ın kendinden emin ve harika giyimi izleyicisine yansırken, sözleri ve melodisi de şarkıyı dinleyicisine o hüznü hissettirecek. Murat Onay’ın yepyeni projesi “Gidelim Seninle ” Lais Records etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.