Araç çubuğuna atla
FenomenSosyal

Murat Övüç Milyonların Kullandığı Tehlikeye Karşı Takipçilerini Uyardı

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelere ulaşan fenomen Murat Övüç, kendi sesinin kullanılarak bir skandala imza atıldığını anlattı.

Murat Övüç, Instagram hikayesinden yaptığı açıklamayla Hakuna adlı bir sitenin kendi sesinin kullanılarak yardım topladığını açıkladı. Övüç, “Hakuna adlı site benim ses taklidimi yaparak para topluyormuş. Böyle bir siteden benim haberim yok ve ben para toplamıyorum. İnanmayın bunlara” diyerek takipçilerini uyardı.

Sosyal medyada büyük kitleye sahip olan ve zaman zaman yardıma ihtiyaç duyan kişilere yaptığı yardımlarla gündeme gelen Övüç, konuyla ilgili avukatları aracılığıyla hukuki yollara başvuracağını açıkladı.

Hakuna adlı uygulamanın Google Play Store’da şimdilik 10 milyondan fazla kişi tarafından indirildiği ve kullanıldığı biliniyor. Konuyla ilgili uygulamanın yetkililerinden gelecek açıklama ise merak konusu oldu.

murat övüç hakuna uygulama google play store

İşte o açıklama:

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.