Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Murat Övüç’ten Yeşim Salkım Açıklaması: ‘Yaptığım Büyük Terbiyesizlik…’

Fenomen Murat Övüç küfür ettiği Yeşim Salkım’dan özür diledi. Yeşim Salkım’a sahnede cinsiyetçi küfür eden ve günlerdir sosyal medyada tepkilerin odağında olan Murat Övüç’ten günler sonra özür videosu geldi.

Murat Övüç, ”Sayın Yeşim Salkım hanımefendiden özür diliyorum. Yaptığım çok büyük bir terbiyesizlikti.” ifadelerini kullandığı bir video paylaştı. Yeşim Salkım’a sahnede o…pu ifadesini alenen kullanan Murat Övüç’ün takipçi sayısı bir günde 23 bin 45 azalmış ve sahne programları iptal edilmişti. Yaşadığı maddi kayıplara dur demek isteyen Murat Övüç, Yeşim Salkım’dan özür diledi. Günler sonra gelen özür sosyal medyada yeni bir tartışma konusu oldu.
Öte yandan Murat Övüç, işlerini ve çalıştığı firmaları arayarak tehdit eden 20 kişilik bir örgütün olduğunu belirtti. ”Çalıştığım iş yerlerine ‘Murat Övüç’ü çıkarmayın’ diye tehdit telefonları geliyor. Tüm firmaları arayıp işlerimi iptal ediyorlar. Sıkıntı değil hepsini iptal edebilirsiniz ama bir insanın da ekmeğiyle oynanmaz”
İşte o video;
Bu gönderiyi Instagram’da gör

Sayın YEŞİM SALKIM hanımefendiden özür diliyorum @_yesimsalkim ❤️❤️❤️❤️❤️

Murat ÖVÜÇ (@muratovucofficiall)’in paylaştığı bir gönderi ()

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.