Ana Sayfa » Müzik » Murat Övüç’ün Skandal Sözleri Tepki Toplamıştı! Yeşim Salkım Harekete Geçti

Murat Övüç’ün Skandal Sözleri Tepki Toplamıştı! Yeşim Salkım Harekete Geçti

oduller-reklam-banner

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç sahneden şarkıcı Yeşim Salkım’a ulu orta cinsiyetçi küfür etti. Murat Övüç’ün videosunu paylaşan Yeşim Salkım “Keşke o ağzından çıkanı duysan. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular” ifadeleriyle tepki gösterdi.

Murat Övüç’ün Yeşim Salkım hakkındaki çirkin ifadeleri sonrası sosyal medyada da tepki topladı. Yeşim Salkım, ise Murat Övüç hakkında dava açacağını avukatı aracılığıyla bildirdi.

Ne Olmuştu?

Murat Övüç’ün Pınar Gültekin cinayeti sonrası ortaya çıkan videosunda kadınlar hakkında, “Ne olacak bu kadınlar? Şiddete uğradık, tacize uğradık, bizi vurdular. Tutun dilinizi. Kadın her zaman erkeğin bir adım gerisinde olmak zorunda. Bizim kadınlar maalesef ki adama saydırıyorlar, küfür ediyorlar, gaza getiriyorlar. Ee erkekler de…” sözlerine Yeşim Salkım’dan tepki gelmişti.

Salkım, Övünç’e bu sözlerine “Eğer haddini aşıp da bize kadınlığı öğretmeye kalkarsan seni o takip eden ve arkanda olduğunu zannettiğin kadınlar da kurtaramaz. Sen ve senin gibiler bu ülke de kadının yerini konumlandıracak en son insanlarsınız. ‘Kadın erkeğin bir adım gerisindedir’ gibi kullandığın basiretsiz ve çirkin sözlerin yüzünden ve sen ve senin gibi maalesef toplumu yanlış yönlendirenler yüzünden bugün bir genç bir kadın daha varilden ceset torbasına kondu. Haddinizi bilin” ifadeleriyle eleştirmişti.

İlgili Haber: Murat Övüç’e Tepki Gösteren Yeşim Salkım’a Şoke Eden Sözler!

Reklam
oduller-reklam-banner