GündemSosyalVitrin

Murda’dan Ezhel’in Tepki Çeken Sözlerine Gönderme Geldi: Ancak Amacı Popülerliğini Mi Arttırmak?

Ezhel, geçtiğimiz gün Twitter hesabında açtığı ses odası yayınında "Kürdistan’ın başkenti Ankara’dır” diyerek yoğun tepki çekmişti. Olayın ardından Murda da sosyal medya hesabında yaptığı vatansever paylaşım ile adeta Ezhel'e bir göndermede bulundu. Bu durum, "Murda, O Ses Rap jürisi olarak popülerliğini mi arttırmak istiyor?" sorusunu akıllara getirdi. 

Ezhel, geçtiğimiz gün Twitter hesabında açtığı ses odası yayınında “Kürdistan’ın başkenti Ankara’dır” diyerek yoğun tepki çekmişti. Olayın ardından Murda da sosyal medya hesabında yaptığı vatansever paylaşım ile adeta Ezhel’e bir göndermede bulundu. Bu durum, “Murda, O Ses Rap jürisi olarak popülerliğini mi arttırmak istiyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Murda, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, Türkiye’yi tanımlayan coğrafi bilgilere yer verdi. Ezhel’in sözlerinin ardından yapılan bu paylaşımın bir gönderme olduğu dikkatlerden kaçmadı. Bir kullanıcının “Ne alaka bu açıklama?” sorusuna yanıt veren şarkıcı, “Hani belki unutmuş olan varsa kendini bilgilendirebilir” diyerek bir nevi misilleme yaptığını onaylamış oldu.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.