GündemSosyal

Murda’nın Çocuk İtirafı Gündem Oldu! ”Evlenmedin Ama Çocuğun Var”

Hasan Can Kaya'nın sevilen programı Konuşanlar'ın 105. bölüm tanıtımı yayınlandı. Murda'nın konuk olduğu programa Hadise'nin bir anda çıkıp gelmesi damga vurdu. İlginç olayların ardı arkasının kesilmediği Konuşanlar'da Murda'nın çocuk itirafı gündem oldu.

Hasan Can Kaya’nın sevilen programı Konuşanlar’ın 105. bölüm tanıtımı yayınlandı. Murda’nın konuk olduğu programa Hadise’nin bir anda çıkıp gelmesi damga vurdu. İlginç olayların ardı arkasının kesilmediği Konuşanlar’da Murda’nın çocuk itirafı gündem oldu.

Exxen’de yayınlanan Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı her bölümüyle sosyal medyada viral oluyor. Murda’nın konuk olduğu ve Hadise’nin sürpriz olarak katıldığı Konuşanlar’ın 105. bölüm tanıtımı yine çok konuşuldu.

MURDA’DAN ÇOCUK İTİRAFI

Programın 105. bölüm konuğu ünlü rapçi Murda oldu. Hasan Can’ın Murda’ya ‘Nikah kıymadın ama çocuk sahibisin, yani evlenip boşanmada yok’ demesi üzerine Murda ‘Modern’ yanıtını verdi. Murda’nın bu itirafı gündem oldu.

HADİSE SÜRPRİZİ

Henüz tanıtımıyla sosyal medyayı sallayan Konuşanlar’da Hadise sürprizi yaşandı. Bir anda çıkıp gelen Hadise herkesi şaşırttı. Programda Hadise’nin kısa süreli evliliği hakkında da espriler yapıldı.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.