Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik HaberÖzel

Mustafa Ceceli ‘nin Tiki Kalktı!..

muzikonair-ozel-haber-banner

Mustafa Ceceli ‘ye twitter’dan bir şok daha!..

Mustafa Ceceli ‘nin kendi kullandığı resmi twitter hesabı olan @mustafaceceli ‘nin geçtiğimiz günlerde onay işaretinin (tik işaretinin) twitter tarafından kaldırıldığı öğrenildi.

4 Milyona yakın takipçisi olan ve onaylı hesaplar arasında görülen Mustafa Ceceli ‘nin twitter hesabındaki tik (onay) işaretinin niçin kaldırıldığı merak konusu…

Meslektaşı ile bir örnek vermek gerekirse;

demet-akalin-tik-muzikonair     ceceli-tik-muzikonair

Öte yandan sosyal medya üzerinden “Darbeci , Müziği Bıraksın , Darbe Girişimi Sırasında Niçin Meydanlara Gelmedi , Niçin Bir Açıklama Yapmadı , Zaten Fethullah ‘ın Öğrencisiydi” ve benzeri çok sayıda tepkiye maruz kalan Ceceli ‘nin moralinin oldukça bozuk olduğu, tatilini yarıda bırakarak İstanbul’a geldiği ve geçtiğimiz gün de sanatçı arkadaşlarıyla birlikte Ankara Kızılay meydanına gittiği, ancak hakkında yapılan protestolardan ötürü suratının asık olduğu dikkatlerden kaçmadı.

İşte Ceceli ‘nin yer aldığı kare : 

sarkicilar-demokrasi-nobetinde-muzikonair

Son olarak Mustafa Ceceli yeni bir tepki almamak için olsa gerek Türkiye’de OHAL ilan edilir edilmez twitter’dan hemen bir açıklama yaparak “Ülkemizi feraha çıkarmak ve başka 15 Temmuz’lar görmemek için ilan edilen Ohal’in hayır getirmesi temennisiyle.” şeklinde açıklama yaptı.

Mustafa Ceceli ‘nin bu açıklamasına ise bir takipçisi “Bu ne hız :)” şeklinde manidar bir yorum bıraktı.

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.