Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Mustafa Ceceli: Yeni Neslin Kendi Starları Var

Son dönemde Bilal Sonses, Irmak Arıcı, Ece Mumay ve Cemal Can Canseven gibi isimlerle yaptığı projelerle dikkat çeken Mustafa Ceceli, ”Yeni neslin kendi starları var. Onlarla iş birliği yapmaktan çok mutluyum. Elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum.” dedi.

‘Cemal Can’ın Başarılı Olacağını Düşünüyorum’

Bir süre önce Cemal Can Canseven ile bir albüm çalışması yapmaya başlayan Ceceli, ” Cemal Can’ı da çok sevdim. Aylarca ekranda kalmanın egosunu üzerine tortu olarak bile taşımıyor. Bu Cuma artık kolları sıvayacağız. Başarılı olacağını düşünüyorum. Kumaşı iyi bir insan ve çocukluk hayali şarkıcı olmak.” diye konuştu.

Öte yandan eşi Selin İmer’in ortaokul öğrencilik yıllarına ait bir defteri olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, ”Selin’in öğrencilik yıllarında sözler yazdığı bir defter varmış. O defter bana geldiği zaman mutlaka güzel bir şarkı çıkacaktır. Bu bizim aramızda güzel bir hatıra olur.” açıklamasını yaptı.

 

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.