Müzikonair Mustafa Ceceli’den Kenan Doğulu İtirafı! | Müzikonair
GündemSosyal

Mustafa Ceceli’den Kenan Doğulu İtirafı!

Önceki akşam Bebek'te görüntülenen ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde Kenan Doğulu ile bir araya geldiğini söyleyen Ceceli, meslektaşına övgüler yağdırdı.

Önceki akşam Bebek’te görüntülenen ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde Kenan Doğulu ile bir araya geldiğini söyleyen Ceceli, meslektaşına övgüler yağdırdı.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli geçtiğimiz akşam Bebek’te görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı “Malum yaz geliyor, kiloma dikkat etmeye çalışıyorum çünkü siz bizi yakaladığınızda fotoğraflara bakıp ‘Ya böyle mi görünüyorum’ diyerek kendimi fit olma konusunda motive ediyorum” şeklinde konuştu.

Yeni şarkı ve şarkı sözleri üretmeye devam ettiğini belirten Ceceli,”Ebru Gündeş albümüne başlayalı 2 yıl oldu. En doğru zamanı bekliyor albümü çıkarabilmek için. Ebru çok tecrübeli biri. Onunla çalışmak bana mutluluk ve gurur veriyor. Onun haricinde havalar ısındı ve ben de hareketli şarkılarla yaza merhaba diyeceğim” ifadelerini kullandı.

Öte yandan sürekli aynı aranjörlerle çalışan sanatçıların bu durumdan olumsuz etkilenmeyeceğini belirten Ceceli, “Günceli ve yeni gelişmeleri sürekli takip ediyorum. Sanatçıya göre şekil alıyoruz ve ona göre planlama yapıyoruz. Fabrikasyon değil, el işciliği gibi düşünün. Özenerek ve dikkatli hareket ediyorum” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

”KENAN DOĞULU PİYASADA ELİMDEN TUTAN İLK İSİMDİR”

Geçtiğimiz günlerde Kenan Doğulu ile bir araya geldiğini söyleyen Mustafa Ceceli, meslektaşından övgüyle bahsederek “Kenan benim ağabeyim gibi… Piyasada elimi tutan ilk isimdir. 20 yıl olmuş onunla tanışalı. O bambaşka bir adam” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu