Mustafa Keser Bülent Ersoy'un Annesine Küfür Mü Etti? Mustafa Keser'den Açıklama! -
MüzikMüzik Haber

Mustafa Keser Bülent Ersoy’un Annesine Küfür Mü Etti? Mustafa Keser’den Açıklama!

'Mustafa Keser rahmetli anneme küfür etti' sözleriyle canlı yayında gözyaşlarını tutamayan Bülent Ersoy'a Mustafa Keser'den yanıt geldi.

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy arasında yaşanan gerginlik sürüyor. Bülent Ersoy, eski program partneri Mustafa Keser’in ”Seni diva değil, divan yaparlar” ifadelerini kullandığı YouTube videosunun ardından katıldığı canlı yayında konuştu. ‘Mustafa Keser rahmetli anneme küfür etti’ sözleriyle canlı yayında gözyaşlarını tutamayan Bülent Ersoy’a Mustafa Keser’den yanıt geldi.

Mustafa Keser’in Bülent Ersoy’un yakın zamanda kaybettiği annesine küfür ettiğine dair görüntüler de canlı yayında yayımlandı. Mustafa Keser bu gelişmelerin ardından yine YouTube kanalı üzerinden bir video yayımladı. Keser, ”Ben anana küfür ettiysem, neden gülüyorsun? Sahtekar! Millete yanlış algı oluşturmaya çalışıyorsun. Annesine küfür ettiğimi zannetmeyin, makara olsun diye söyledim. Herkes güldü geçti. Kendisi de güldü 10 dakika boyunca. Ben anana küfür ettiysem neden program yapıyorsun benimle madem? Acıtasyon yapıyor, olay bu.” dedi.

İlgili Haber: Bülent Ersoy’dan Mustafa Keser Açıklaması: Rahmetli Anneme Küfür Etti!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)