Mustafa Keser: Pop Müzik Diye Bir Şey Yok -
MüzikMüzik Haber

Mustafa Keser: Pop Müzik Diye Bir Şey Yok

Mustafa Keser, katıldığı programda müzik camiasına yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Mustafa Keser, katıldığı programda müzik camiasına yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu. Keser, ”Kafasına patates, domates atılması gereken adamlara sanatçı deniyor” sözleriyle isim vermeden bazı isimleri topa tuttu. Keser, aynı zamanda ”Türk pop müziği diye bir müzik yok. Batılı enstrümanlarla batı tarzında Türkçe söylüyorlar. Amerikan kaşığıyla Türk yemeği yenmez” şeklimde açıklamalarda bulundu.

Mustafa Keser, Ekotürk TV’de yayınlanan Pembe Masa programına konuk oldu. “Pop sanatçısı tabirine de kızıyorum, pop müzik diye bir şey yok. Türk pop müziği diye bir müzik yok. Halk müziği var, klasik müzik var. Türk pop müziği diye bir müzik yok. Arkadaşların seslerinin kötü olduğu ya da kötü okudukları manasında söylemiyorum bunu. Batılı enstrümanların da devreye girmesiyle çocukların kulakları bozuldu. Batılı enstrümanlarla batı tarzında Türkçe söylüyorlar. Amerikan kaşığıyla Türk yemeği yenmez.” dedi.

“Bana müzisyen-şarkıcı derseniz daha memnun olurum” diyen Keser, “Çünkü kafasına patates, domates atılması gereken adamlara bu ülkede sanatçı deniyor. Onların yanında ben sanatçı olarak anılmaktan hicap ederim, utanırım” ifadelerini kullandı. Keser, geçtiğimiz günlerde polemik yaşadığı Bülent Ersoy ile ilgili “Onunla program yaptığım için kendime kızgınım” ifadelerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)