Mustafa Keser ve Bülent Ersoy'un Polemiği Duruşmaya Taşındı -
GündemSosyal

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un Polemiği Duruşmaya Taşındı

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy, sunucu oldukları 'Benzemez Kimse Sana' programından sonra polemik yaşamışlardı. İkili, geçtiğimiz gün duruşmaya çıktı. 

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy, sunucu oldukları ‘Benzemez Kimse Sana’ programından sonra polemik yaşamışlardı. İkili, geçtiğimiz gün duruşmaya çıktı.

Mustafa Keser, programın bitme sebebi için Bülent Ersoy’un kaprisleri olduğunu öne sürmüştü. Keser, tepkisini şu sözlerle ifade etmişti: “Keserrr’ diye bağırıyor, babanın uşağı mı var? Seni Diva değil, divan yaparlar. Seni sekize katlayacak isimler var. Divalık sana mı kaldı? Erkek tonuyla okuyor. Zeki Müren gitmiş, o kalmış… Hadi oradan… Kendini bir halt sanıyorsun. Canlı yayında bizi imtihan etsinler, kaybeden kazananın elini öpsün”

Bu sözlere cevap olarak Ersoy ise, “Haddini aşana cevap veririm, şahitlerle ve delillerle söylenenleri çürütürüm. Zaten program, benim programımdı. Oturduğum koltuk, ona battı. Ondan rahatsız oldu. Bana bir oda hazırlanmış, görmüyor mu?” demişti.

Keser, çıktığı duruşmada Ersoy’un ayrımcılık yaptığını belirterek, “Ben hakaret etmedim. Kendisi canlı yayında ‘Kürdo’ diyerek milyonlarca kişinin gözü önünde beni küçük düşürmüştür” cümlelerini kurdu. Ersoy’un tanıklarının dinlenmesi için mahkeme bir sonraki duruşmaya ertelendi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)