Mustafa Keser'den Meydan Okuma: Gençler Evde Ben Sahnedeyim! -
MüzikMüzik Haber

Mustafa Keser’den Meydan Okuma: Gençler Evde Ben Sahnedeyim!

Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü şarkıcı ''Gençler evde ben sahnedeyim'' açıklamasıyla genç meslektaşlarına meydan okudu.

Mustafa Keser, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da bir mekanda sevenleriyle buluştu. Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü şarkıcı ”Gençler evde ben sahnedeyim” açıklamasıyla genç meslektaşlarına meydan okudu.

Keser, şöyle konuştu: “Ben sahneye çıkmadan repertuvar hazırlamam. İçerideki dinleyiciyi görmeden göz göze gelmeden şarkılarımı söylemem. Gençler de bunu öğrenip çıkacak. Hepsi benim oğlum yaşında ama bakın onlar evde, ben sahnedeyim. Bu yıl kaç konserim var sayamadım. Tüm Türkiye’yi gezeceğiz.”

Daha fazla…

Mustafa Keser, “Sanatçı dendiği için kendilerini sanatçı zanneden bir sürü güruh var” dedi. Yaptığı açıklama doğrultusunda kendisine sanatçı denilmesinden duyduğu rahatsızlığı; “Hatta bana sanatçı denmesi pek hoşuma gitmez. Neden? Bana müzisyen-şarkıcı derseniz daha memnun olurum. Çünkü kafasına patates, domates atılması gereken adamlara bu ülkede sanatçı deniyor. Onların yanında ben sanatçı olarak anılmaktan hicap ederim, utanırım. Yani ben hakaret telakki ederim. Şimdi o sanatçıysa ben ne oluyorum? Onun için bana müzisyen-şarkıcı derseniz cuk oturur.” dedi.

Mustafa Keser: Kafasına Patates Atılması Gerekenlere Sanatçı Deniliyor

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)