MüzikMüzik Haber

Mustafa Sandal: “Başka Bir Kadından Çocuk İstemiyorum”

Mustafa Sandal, Sabah gazetesinden Tuba Kalçık’a samimi açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Türk Günü Festivali kapsamında Amerika’da üç konser veren Mustafa Sandal “Türkiye gibi bir ülke yok” diyerek ekledi: Mesela İstanbul harika bir şehir; New York’la kıyaslanamaz bile, orasının yanında cennet. New York leş gibi, her yer çöp içinde. İstanbul birinci ligdeyse, New York ikinci ligde kalır

Ünlü popçu Mustafa Sandal, GÜNAYDIN’a çok özel açıklamalarda bulundu.
Geçtiğimiz yıl Emina Jahovic’ten boşanan Sandal, artık evlilik defterini kapattığını söyleyerek “Yaman ve Yavuz’a başka kadından kardeş istemiyorum. Artık aşk da aramıyorum, sevgi arıyorum” dedi.
Yakında yeni single çalışmanız ‘Masum Gibi’ ile dinleyicilerinizle buluşacaksınız…
Evet, çok güzel bir çalışma oldu. Yeni şarkımın sözü Emre Şakar, düzenlemesi ise Özkan Meydan ve Alican Özbuğutu’ya ait. Şarkıyı alma hikayem de çok ilginç oldu. Menajerim Tekin Önal buldu şarkıyı. Şarkıyı dinletmek için beni Florya’ya götürdü. Şarkıyı yapanlar da gencecik çocuklar.
Şarkıyı okuyunca çok sevdim. Sanki benim için yapılmış gibi. Sözleri beni çok etkiledi. O kadar beğendim ki hemen single olarak çıkarmaya karar verdim. Klibi de New York’ta çektim, önümüzdeki günlerde yayınlanacak. Şarkıyı öne çıkaran bir klip oldu. New York geride kalıyor klipte.

Geçen yıl boşandığınız Emina Jahovic’le en popüler döneminizde evlendiniz. Evliliğinizin kariyerinizi olumsuz etkilediğine dair bir algı var…
Hiçbir zaman pop star olma derdim olmadı. Derdim iyi bir insan olarak örnek teşkil etmekti.
Bildiğim doğru hayatı yaşamak istedim.
Aile kurma, çocuk sahibi olma hayalim vardı. Bunu gerçekleştirdim.
Yaman ve Yavuz’u hiçbir şeye değişmem. Benim starım çocuklarım. Evliliğim de kariyerimi olumsuz etkilemedi açıkçası. Uzun bir yolculuğa çıktık Emina ile 14 sene birlikte olduk.
Ve çok dostça ayrıldık.
Görüyoruz işte çok dramatik, kavgalı-dövüşlü ayrılıklar yaşanıyor. Çok yanlış görüntüler ve örnekler veriliyor topluma.
Bunların altında ego çatışması var.

Jahovic’le boşanmamak için mücadele ettiniz mi?
Akışa bırakmıştım. Aramızdaki aşk bitmişti. İki yol vardı, ya hayatımıza dost olarak devam edecektik, ya da aynı evlilik içinde ayrı hayatlar yaşayacaktık, ki bu bize yakışmazdı.
Ayrılmaya karar verdik. Çok iyi arkadaşız şimdi. Sağlıklı olan bu. Nedir ayrılık sonrası nefret hali, nedir bu ego? Üç ay önce ölüp bittiğin insandan ayrılınca ölesiye öfke duymak da neyin nesi? Zamanını harcadığın bir insanı böyle öfkeyle hayatından çıkarmak çok yanlış ve sağlıklı bir ruh hali değil. Egolarından dolayı böyle yapıyorlar. Biz de Emina ile tartışıyorduk ama hiçbir zaman çocuklarımızın yanında sesimizi bile yükseltmedik.
Çocuklarımızı düşünerek dostça ayrıldık. Benim için önemli olan çocuklarım ve onların mutluluğu.

ESKİ EŞİM EVLENMEK İSTERSE ONA DESTEK OLURUM

Eski eşiniz Emina Jahovic evlense nasıl bakarsınız bu duruma?
O benden yaşça küçük. Önünde uzun bir yolu var. Sevgiye layık bir insan. Eğer Emina evlenmek isterse ben ona her zaman destek olurum. Saygıyla da karşılarım.
MELIS’LE KAFAMIZ UYUŞMADI VE AYRILDIK

Sevgiliniz Melis Sütşurup’la ayrıldınız… Evet. Melis çok iyi bir insan. Birlikte vakit geçirdik ama kafamız uyuşmadı. İnsanlar birlikte zaman geçirirler, eğer anlaşamazlarsa da yollarını ayırırlar. Biz de ayrılmayı seçtik.
Peki, hayatınızda biri var mı şu anda? Hayır yok.

YAMAN VE YAVUZ’A BAŞKA BİR KADINDAN KARDEŞ İSTEMİYORUM

Bir daha evlenmeyi düşünüyor musunuz?
Büyük konuşmak istemem ama benim aklımda ve kalbimde asla böyle bir plan yok. Evliliği deneyimledim ve ben artık evlilik defterini kapattım. Yaman ve Yavuz’a başka bir kadından kardeş gelmesini istemiyorum. Ben artık aşk da aramıyorum. Aşk yerine sevgi arıyorum. Dostluk, paylaşım ve temelinde sevginin, saygının olduğu bir ilişki arıyorum artık.

Tamamı: Sabah, Tuğba Kalçık

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/Qglue
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.