MüzikMüzik Haber

“Mustafa Sandal & Emina Sandal Ayrılığının Nedeni Para”

Magazin gündeminde Mustafa Sandal’ın, yaklaşık beş ay önce evi terk ettiği ve Emina Sandal’la boşanma aşamasına geldiği, boşanmaya iten sebebin ise Emina’nın müsrif kişiliği olduğu söyleniyor konuşuluyordu.

Sabah yazarı Bülent Cankurt’tan kaleme aldığı bugünkü yazısında bomba iddialarda bulundu ve “Mustafa Sandal ve Emina Sandal’ın evlilikleri hiç iyi gitmiyormuş ve üstelik Mustafa Sandal, yaklaşık beş ay önce eşi ve iki çocuğuyla yaşadığı evi terk etmiş! Ayrılığın nedeni ise paraymış” dedi.

İşte Bülent Cankurt’un kaleme aldığı o çok konuşulacak yazı;

Dokuz yılı resmi, 14 yıldır birlikte olan ve mutlulukları örnek gösterilen Mustafa- Emina Sandal çiftinin evliliğine nazar değdiği dedikodusu aybaşında kulislere bomba gibi düşmüştü!
Şok etkisi yaratan bu habere ilk açıklama Mustafa Sandal’dan gelmiş, “Hiç böyle bir konu yok. Gayet mutlu bir evliliğimiz var” demişti.

EŞİ HER YIL DEKORASYON YENİLİYORMUŞ

Ancak Sandal, atalarımızın dediği ‘Kol kırılır, yen içinde kalır’ lafını destur edinmiş anlaşılan!
Çünkü yakın çevresinden öğrendim ki; evlilikleri hiç iyi gitmiyormuş ve üstelik Mustafa Sandal, yaklaşık beş ay önce eşi ve iki çocuğuyla yaşadığı evi terk etmiş!

Çiftin evliliğin çatırdaması ile ilgili pek çok rivayet ortaya atılmıştı. En çok da Emina Sandal’ın ülkesi Sırbistan’a dönüp şarkıcılığa devam etmek istemesi neden olarak gösterilmişti. Öğrendim ki, ayrılığı isteyen Emina Sandal değil Mustafa Sandal’mış. Sebebi de; Emina Sandal’ın müsrifliği…

Emina Sandal, 2010 yılında oturmaya başladıkları Çubuklu Vadi Evleri’ndeki villalarını neredeyse her yıl yeni baştan dekore ettiriyormuş! Mustafa Sandal, 1.5 milyon dolara aldığı villaya her yıl dekorasyon parası vermekten bıkmış ve eşinin bu müsrifliği sonunda canına tak etmiş! Bu yüzden çıkan tartışmalar sonunda evini terk eden Mustafa Sandal’ın siniri halen geçmemiş. Çocuklarının etkilenmemesi için haftada birkaç kez evine giden Sandal, evliliğini bitirmeye kararlıymış ama Emina Hanım boşanmaya yanaşmıyormuş. Umarım iki çocuklarının hatırına evliliklerini kurtarırlar.

Kaynak: BÜLENT CANKURT/Sabah

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu