MüzikMüzik Haber

Mustafa Sandal Meslektaşlarının Yılbaşı Ücretleri Hakkında konuştu: Halk Yemiyor, Hele Ben Hiç Yemem!

Basına da yansıyan ünlü şarkıcıların yılbaşı programı ücretleri görenleri hayrete düşürmüştü. Konuyla ilgili konuşan Mustafa Sandal, rakamların gerçeği yansıtmadığını ve bazı isimlerin bu rakamları reklam amaçlı yüksek gösterdiğini söyledi.

Mustafa Sandal, meslektaşlarının yılbaşında alacağı konuşulan yüksek ücretler için konuştu. Geçtiğimiz günlerde basına da yansıyan ünlü şarkıcıların yılbaşı programı ücretleri görenleri hayrete düşürmüştü. Konuyla ilgili konuşan ünlü popçu, rakamların gerçeği yansıtmadığını ve bazı isimlerin bu rakamları reklam amaçlı yüksek gösterdiğini söyledi.

Mustafa Sandal, önceki gün eşi Melis Sandal ile birlikte Etiler’deydi. Ayaküstü kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Sandal, yılbaşı programının netleşmediğini fakat yüksek ihtimalle Azerbaycan’da sahne alacağını söyledi. Ünlü popçu, sanatçıların yılbaşındaki konserleri için alacağı konuşulan dudak uçuklatan ücretleri sorulunca ise yeni bir polemiği başlattı:

“Evet yılbaşında normal bir zamana göre 2-3 kat daha fazla ücretler olabiliyor. Bu bir gerçek. Ama bazı isimlerin aldıkları rakamları görünce gülesim geliyor. Kimisi reklam olsun diye fiyatını yüksek göstermeye çalışıyor ama kimse, halk da yemiyor. Hele ben 30 yıldır bu sektördeyim, hiç yemem.” Sandal son olarak da “Aralık ayında 8-9 farklı ülkede konser vereceğim ama 2023 Mayıs ayı çok konuşulacak bir bir sürprizim olacak” dedi. .

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.