MüzikMüzik Haber

Mustafa Sandal’dan Eski Sevgilisine Olay Sözler

Mustafa Sandal Harbiye Açıkhava Sahnesinde verdiği konserde ilginç açıklamalarda bulundu.

En son Emina Jahovic ile evliliğini bitiren ünlü şarkıcı, Melis Sütşurup ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Jahovic ile ayrıldıktan sonra aşk konusunda çok tutarsız davranışlar sergileyen Sandal, bir röportajında ‘aşk’ değil ‘sevgi’ arayışı içinde olduğunu belirtmişti.

Kendini en önlerde izleyen eski sevgilisi Tuba Ünsal’a 17 yıl önce muhteşem bir ilişkileri olduğunu dile getiren Sandal, “Giriş, gelişme ve sonuç olarak muhteşem bir ilişkimiz vardı. O dönem yazdığım ‘Tek Geçerim’ şarkısı giriş, ‘Pazara Kadar’ gelişme, ‘Kopmam Lazım’ ise ikimiz için de muhteşem bir gol oldu. Bu şarkılar aşkla yazıldı.” sözlerini kullandı.

Ne Olmuştu?

Sütşurup ise Sandal’ın “Melis ile iyi vakit geçirdik” ifadelerine sinirlenip Sandal ile ilgili mide bulandıran şeyler olduğunu öğendiği için ayrıldığını ifade etmişti Magazin gündemine bpmba gibi düşen bu ifadeleri  Müzik Onair’dan Özcan Beylan, Mustafa Sandal’ın 3 ayrı kadınla flört mesajlarını Sütşurup’un yakaladığı bilgisine ulaşıp, aydınlatmıştı.

İlgili Haber: Melis Sütşurup ve Mustafa Sandal Ayrılığındaki Sırlar Ortaya Çıktı

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.