Ana Sayfa » Müzik » Müzik OnAir, Bağımsız Müzisyenleri Müzikseverlerle Buluşturdu !

Müzik OnAir, Bağımsız Müzisyenleri Müzikseverlerle Buluşturdu !

oduller-reklam-banner

Müzik OnAir sahne serisinin ilki, önceki gün Çıngırock Bar’da yapıldı. Bağımsız müzisyenlerin sahne aldığı konserde heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yaşandı.

Bağımsız müzisyenleri müzikseverlerle buluşturma fırsatı sunan Müzik OnAir,  bu ay ilkini düzenlediği performans etkinliği ile müzikteki gelişim ve değişime yön verenlerden olduğunu bir kez daha gösterdi.

15 farklı müzisyenin sesini duyurduğu konsere yoğun katılım dikkat çekti. İzmir’in popüler mekanlarından olan Çıngırock Bar sahnesinde ücretsiz olarak düzenlenen konserde sahne alan isimlerin yanı sıra, profesyonel dans grubu da performans sergiledi.

Organizasyonun sunuculuğunu İzmir’in sevilen radyo programcılarından deneyimli sunucu Bilgehan Erol üstlendi. Konserde, A.Y.35, Alp Tanata, Alamet, Aytuğ Arslan, Erinç Açıkgöz, İlkay Yılmaz, Kafası, Kalk Yerine Yat, Khan & Göker, Leucistic, Özcan  Tekin, Paparazi, Sercan Candemir, Tuğçe Hazar ve Umut Özensoy gibi bağımsız müzisyenler sahne aldı.

Müzik OnAir, Bağımsız Müzisyenleri Müzikseverlerle Buluşturdu !

‘Yeni İsimlere Şans Vermek İstedik’

Konser öncesi röportaj veren gecenin mimarı Özcan Beylan , ‘Yeni isimlere şans verip, bu arkadaşlarımızın da sahne almalarını amaçladık. Yarın single çıkardıkları zaman, bu noktada tecrübe sahibi olmalarını istedik. Müzisyen arkadaşlarımızın heyecanını görünce çok mutlu oldum. Keşke bu projeyi daha önce gerçekleştirseydik’ dedi.

Renkli ve eğlenceli dakikaların yaşandığı konserde, bağımsız müzisyenler müzikseverlerle buluşma fırsatı yakaladı.

Her ay farklı bir şehirde düzenlenecek Müzik OnAir sahne serisinin ikincisi, önümüzdeki ay nerede yapılacak şimdiden merak konusu oldu.

Programın tamamını, performansları ve röportajları önümüzdeki günlerde muzikonair.com ve Müzikonair Youtube kanalımızda yayınlayacağız…

Gelişmeleri Müzik OnAir’dan takip edebilirsiniz…

Reklam
oduller-reklam-banner