MüzikMüzik HaberÖzel

Müzikonair Ödüllerinde Oylama Heyecanı Başlıyor!

Her sene müzik camiasından önemli isimlerin ödül aldığı Müzikonair ödüllerinde oylama heyecanı başlıyor. 1 Ocağı 2 Ocağa bağlayan Çarşamba gecesi saat 00.00’da başlayacak olan oylama 22 Ocak Çarşamba sona erecek. Halkın belirleyeceği isimlerle bu seneki #MüziğinYıldızları belli olacak.

Geçtiğimiz sene Bahçeşehir Üniversitesi’nde düzenlenen görkemli tören ile 25 dalda ödül verilen geceye birbirinden önemli isimler katılmıştı. Armağan Çağlayan,  Behzat Gerçeker, Bülent Seyhan, Ertuğrul Özkök, Işın Karaca, Ömür Gedik, Hakan Uç, Hopdedik Ayhan, Hakan Gence, Doç.Dr. Michael Kuyucu, Özcan Beylan ve Özden Bora gibi müzik piyasasının önde gelen isimlerinin ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin akademik kadrosunun yer aldığı jüri kadrosu 27 Ocak 2020’de dördüncüsü gerçekleşecek olan törende her kategoriden toplam 10 isim belirledi. Kategorilerde yarışıp, ödül alacak olan sanatçılar ise halk oylamasıyla seçilecek.

Oylama Heyecanı 1 Ocak Gecesi Başlayacak!

1 Ocağı 2 Ocağa bağlayan Çarşamba gecesi saat 00.00’da başlayacak olan oylamada herkes istediği kategoriden ücretsiz olarak oy kullanabilecek. Her telefondan bir oy kullanılırken, oylar SMS onay kodu ile doğrulanacak.

Halk oylaması sonucu kazananlar Ceyhun Yılmaz’ın sunuculuğunu yaptığı gecede kazananlar 27 Ocak 2020 Pazartesi akşamı Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde görkemli bir törenle açıklanacak.

Birçok müzisyen, şarkıcı, influencer, yönetmen ve akademisyenin katılacağı görkemli ödül töreni 27 Ocak 2020 saat 19.00’da canlı yayınla ünlü müzisyen Umut Kuzey’in kurucusu olduğu Türkiye’nin yeni gençlik kanalı Milyon Tv’den canlı olarak yayınlanacak.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.