Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik HaberMüzik Onair SahneÖzel

Müzik Onair Sahne’de Konser Alacaklar Belli Oldu

Bağımsız müzisyenleri, müzikseverlerle buluşma fırsatı sunan Müzik OnAir; “Müziğin kalbi tek bir sitede atıyorsa, ritmi de tek bir sahnede atsın” dedi ve “Müzik Onair Sahne”yi hayata geçirdi.

Müzik OnAir, Haziranda ikincisini düzenleyeceği performans etkinliği ile müzikteki gelişim ve değişime yön verenlerden olduğunu bir kez daha gösterdi.
Bağımsız müziğe yeni kapılar aralamak amacıyla ikinci kez 15 Haziran’da Muğla Je T’aime Bistro’da gerçekleşecek olan konser, her ay Türkiye’nin çeşitli illerindeki sahnelerde de gerçekleştirilecek. Bağımsız müzisyenler, çeşitli illerde yapılacak bu konserlerde yerini alabilecek.

Bağımsız müziği temsil eden müzisyenlerden Yashna, Aslı Kurnaz, Aydın Tosun, Onur Candaş, Aytuğ Aslan, Can Çakır, Özgür Şeker, Sevil, Zent, Kalk Yerine Yat ve Rasbless Vango’nun katılım göstereceği konserlere dinleyici olarak katılmak ücretsiz olacak.

Tarih : 15 Haziran 2019 Cumartesi

Saat : 20.00

Mekan : Je T’aime Bistro

Adres: Kötekli Mahallesi, Sıtkı Koçman Caddesi, Yok 68 A, 48000 Menteşe/Muğla

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.