Müzikonair Müzikonair Dijital Müzik Dağıtım Hizmeti ile Tanışın! 0 552 685 38 82 | Müzikonair
Genel Bilgiler

Müzikonair Dijital Müzik Dağıtım Hizmeti ile Tanışın! 0 552 685 38 82

Dijital müzik dağıtım nasıl yapılır? Ücret kesintileri ve yüksek komisyonlardan etkilenmeden nasıl şarkı çıkarılır? Profesyonel, amatör ve bağımsız çalışan müzisyenlerin, şarkıcıların ve prodüktörlerin merak ettiği dağıtım hizmeti nasıl verilir?

Profesyoneli amatör ve bağımsız çalışan müzisyenlerin, şarkıcıların ve prodüktörlerin en merak ettiği konulardan biri de dijital müzik dağıtımı olmaktadır. Peki müzik dağıtımı nasıl yapılır? Ücret kesintileri ve yüksek komisyonlardan etkilenmeden nasıl şarkı çıkarılır? Günümüz müzik dinleme alışkanlıklarını kökten bir değişikliğe uğratmış olan çevrimiçi müzik dinleme platformları, her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Dijital müzik platformları şarkınızın dünyanın her noktasından her dinleyici kitlesine ulaşması için gereklidir. Spotify, YouTube Music, Apple Music, TIDAL, Deezer, Fizy, Amazon Music gibi dünya çapında 150’den fazla platformda haklarınızı güvence altına alarak yer almanız mümkün!

Dijital Müzik Dağıtım Hizmetine Her Yıl Ücret Ödemezsiniz

Türkiye müzik sektörünün en önemli markalarından biri olan Müzikonair ile telif hak edişlerinizden aslan payını alarak, ömür boyu dijital müzik mağazalarında yer alabilirsiniz. Diğer şirketler gibi her yıl ücret ödemezsiniz. Eseriniz bir kere yayınlanır ve ömür boyu yayında kalır.
Dijital müzik dağıtımı için yapılması gerekenler kolaydır. Özgün bir esere sahipseniz şirketiniz yahut plak şirketiniz olmadan da yayın yapmanız mümkündür. Size özel label şirketinizi kurarak kendi etiketinizle şarkınızı lisanslayabilir ve Müzikonair çatısı altında haklarınızı güvenceye alabilirsiniz.

Dijital Müzik Dağıtım İle Şarkılarınızı Dünya Duysun

Dinleyici kitlesi genişletmek ve sınırları aşarak dünya çapında dinlenmek isteyen sanatçılar dijital platformlar aracılığıyla birçok yönden beklentilerini karşılamaktadır. Müzikonair dijital dağıtım hizmeti yasal olarak hakları sizde olan bir eseri bir diğer deyişle şarkıları, dijital platformlara sizin adınıza servis eder.
Bu platformlar; iTunes, Apple Music, Spotify, Deezer, Amazon Music, Tidal ve Youtube Music gibi 150’den fazla platformu kapsar. Bu platformlara sizin adınıza (label şirketiniz adına) bu eserleri servis edebilir. Dijital müzik dağıtım fiyatları beklentileriniz ve sahip olmak istediğiniz ayrıcalıklar bakımından değişkenlik gösterir.
Ancak aldığınız hizmet karşılığında ödediğiniz minimum ücret verimlilik olarak oldukça hesaplıdır. Dağıtım şirketi aracılığıyla dijital platformlar üzerinden gelir elde etmek tamamen yasaldır. Tüm yasal süreçlerden geçen bu yöntem ile gelir elde etmek de son derece yaygınlaşmıştır. Eserde hak sahibi konumundaysanız bu yöntem ticari olarak maddi bir kazanç kapısıdır.

Kur Farkından Etkilenmeyin

Türkiye’nin ilk dijital müzik dağıtım hizmetini sunan Müzikonair, dünya çapındaki yabancı menşeili rakiplerinin aksine tamamen yerli bir girişimdir. Yüksek komisyon, plak şirketi, kur farkı ve daha birçok yüksek komisyon ve ücret kesintilerini devre dışı bırakan Müzikonair ile çalışan binlerce sanatçıdan biri olabilirsiniz.
Spotify, Apple Music, TikTok, Amazon, Pandora, YouTube ve Deezer dahil olmak üzere dünya çapında 150’den fazla platformda müziğinizi tek seferlik ücret karşılığında sınırsız yayınlayın. Hayranlarınız nerede müzik dinlemeyi tercih ederse etsin, sizi bulacaklar! Daha fazla bilgi ve detay için dagitim.muzikonair.com
Detaylı bilgi için
Tel & WhatsApp : 0552 685 3882
E-mail : muzikonair@gmail.com

 

author avatar
5N 1K
''Ne? Ne Zaman? Nerede? Nasıl? Neden? Kim? '' sorularına cevap aradığımız genel bilgiler, tüyolar
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)