Genel Bilgiler
Trend

Müzikonair’dan Müzik Şirketlerine Dev Hizmet!

Müzikonair, müzik şirketleri ile ortaklık kurarak ilerleteceği yeni projesini duyurdu. İşte tüm detaylar...

Her fırsatta müzik sektörünün ilerlemesine katkı sunan Müzikonair, bu kez yeni projesini duyurdu. Proje, Müzikonair kalitesini Türkiye’deki bütün müzik firmalarının sanatçılara sunmasına destek vermeyi amaçlıyor. Projeye göre Müzikonair, müzik yapım şirketlerine destek olmak amacıyla yurt içi ve yurt dışında temsilcilikler açacak. Çalışmaların hızlı yürütülebilmesi için dünyanın dört bir yanında her ülkede ve her ilde birer temsilcilik ataması yapılacak.
Müzikonair, sanatçıların şarkılarının daha fazla kişiye ulaşması adına anlaşma yapacağı şirketler ile iş ortaklığı kuracak. Projeye ortak olan şirketleri bekleyen avantajlar ise şu şekilde olacak:
  • Şirketler, kendi etiketleriyle online müzik mağazalarına şarkı dağıtımı yapabilecek.
  • Netd Müzik, Spotify, Apple Music, fizy, Muud, Deezer, Amazon Music gibi yerlerde şarkılarını yayınlatabilecek ve aynı zamanda sanatçılarının PR çalışmalarını yapabilecek.
  • Şarkıların yine kendi şirket adlarıyla PR çalışmalarını yürütebilecek.
  • Şarkılarının radyolarda çalmasını sağlayarak kitlelerini artırabilecek.
  • TikTok reklamları, Instagram paylaşımları, sosyal medya fenomenlerine şarkı paylaşımı yaptırma gibi hizmetler sayesinde şarkının sosyal medyada hızla yayılmasını sağlayacaklar.
  • Gazete haberleri, web sitesi haberleri ile sanatçının medyada görünürlüğü artırılacak.
  • Şirketlere şarkının Spotify’da listelere girmesi için hizmet verilecek.

MÜZİKONAIR’DAN PERSONEL ve NAKİT AVANS DESTEĞİ

Tüm bunların dışında Müzikonair, müzik şirketlerinin anlaşmalı olduğu sanatçıların YouTube izlenmeleri ve çeşitli reklam stratejilerini yönetebilme ve müşterileriyle ilgilenebilmelerini sağlayan bir ağ kuracak. Ayrıca kurulacak olan bu ağ, tamamen bayilik sistemi ile çalışacak. Müzikonair şirket adıyla faaliyetleri sürdürülecek bu alanda personel desteği ve nakit avans destekleri sağlayacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Müzikonair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan “Her ilden bir temsilcimiz olacak firmaya bu fırsatları sunacağız. Böylece firmasının tanıtım ve şirket marka değerini de yükselteceğiz. Bu faaliyetimizi hiçbir ücret ödemeden tamamen iş ortaklığı şeklinde yürüteceğiz.” diye konuştu.

“FİRMALAR HİÇ PARA ÖDEMEYECEK”

Özcan Beylan, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Müzik dağıtım ve PR alanında temsilcimiz olacak. Firmalar hem kaliteli hizmet alacak hem personel desteği alacak hem de nakit avans desteklerimizden faydalanabilecek. Hem de hiç para ödemeyecekler”
Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak isteyenler muzikonair@gmail.com e-posta adresi veya 0552 685 38 82 numarası ile irtibat kurabilirler.
Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.