EkranÖzelSosyal

Müzikonair’den Fatih Portakal’a İnce Ayar

Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde aday olarak gösterilen Didem Arslan Yılmaz, Fatih Portakal ve İrfan Değirmenci’nin adaylıktan çekilme kararları, kafalarda soru işareti bıraktı. Birçok kişi ortaya atılan ‘sonuçlar önceden belli’ iddialarının gerekçesinin temelinde ne yada kim olduğunu tartışıyor.

Fatih Portakal’ın Altın Kelebek ile ilgili paylaşımında yer alan ‘sonucun önceden belli olması’ ifadesi kafaları karıştırırken, Portakal’ın daha önceden ödül alması akıllara şu soruyu getirdi: ‘Fatih Portakal ödül aldığı sene ödül alacağını biliyor muydu?’ Öyle değilse bile Müzikonair Fatih Portakal’a soruyor;

Fatih Portakal bu yılki ödüller ile ilgili şaibeli bir durum olduğunu savunuyorsan, bir gazeteci olarak bunu ispatlayabilecek misin? Neye dayanarak böyle bir paylaşımda bulundun? İspatlayamadığın takdirde 40 yılı aşkın senedir gerçekleşen Altın Kelebek Ödülleri’ni zan altında bırakıyor olmayacak mısın?

Gazeteciler Ne Söylemişti?

Ünlü gazeteci Didem Arslan Yılmaz, sosyal medya hesabından ”Bu tiyatronun içinde yer almak istemiyorum” ifadelerini kullanarak Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nden çekildiğini açıkladı. Yılmaz’ın ardından meslektaşı Fatih Portakal da benzer bir paylaşımla Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ne tepki göstererek ”Aday adaylığında yer alan ismimin çıkarılmasını istiyorum” dedi. Ödül törenine bir tepki de İrfan Değirmenci’den geldi. İrfan Değirmenci de  ”Çıkarın benim de adımı o listeden. Reddediyorum şimdiden. Şampuan reklamınıza başka figüran, danışıklı dövüşünüze başka pehlivan bulun.” ifadelerini kullandı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.