Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Nazlı Mengi’nin ‘Kemal Doğulu’ Yazısı Gerçeği Yansıtmıyor Mu?

Kemal Doğulu, sahne aldığı Beach’te teknik aksaklık sebebiyle Dj’e küfür etmesiyle büyük bir tepki toplamıştı. Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayla ilgili Kemal Doğulu’ya köşesinde yer veren Nazlı Mengi, olayda mekandaki görevlilerin suçlu olduğunu açıklayarak Doğulu’ yu savundu. Mengi, ”Son olarak mekanın DJ’i bilmem kaçıncı sefer, “Bu şarkı olmaz” deyip, kulaklığını da fırlatınca Doğulu’nun videoya yansıyan anlık tepkisi geliyor.

Küfürü savunuyor değilim ama bu kadar sabır sınanmasına birçoğumuz benzer tepkiler verebilirdik. Sonrasında hemen seyircilerine dönüyor, onlarla şakalaşıyor ve büyük bir coşku eşliğinde performansına devam ediyor. Zaten sevenlerine öyle can uzatır ki, yorgun argın indiği her sahneden sonra saatlerce isteyen herkesle fotoğraf çektirir, tek tek ilgilenir. Seyircisine saygısızlık etmesi, sahneyi terk etmesi ya da kriz geçirmesi söz konusu değil anlayacağınız.” şeklinde ifade etti.

Nazlı Mengi’ nin köşe yazısı sonrasında Dj’den de açıklama geldi: ”Nazlı Hanım, ne mekandaki müşteri ne de ne de yorum yapan insanların söylediklerini dikkate almadan, benim anladığım kadarıyla, sadece Kemal Doğulu’nun laflarıyla hazırladığı köşe yazısına ithafen; kendisi yazdığı köşe yazısını ikinci sefer okumadan paylaşmış olmalı, yooksa böyle bir yazıyı mantığa sığdırmak imkansız.”

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.