RadyoYerel

Neşet Ertaş, Türkülerinin Hikayeleri ile Medya FM’de Anıldı!..

Bozkırın tezenesi Neşet Ertaş Vefatının 4. yılında hayat hikayesi ve türküleriyle “Umut ERDOĞAN ile Ahir Türküler” programında  anıldı.

Türküleri hikayeleriyle birlikte sahneleyen ve yoğun ilgi gören grup ahir medya fm’de her Cuma 20:00 22:00 saatlerinde yayınlanan kendi programlarında bu hafta büyük ozanımız Neşet Ertaş ve türkülerine yer verildi.

Yazar Damla karakuş’un kalemiyle Neşet ERTAS’ın hayat hikayelerine değinilen programda spesifik konseptiyle Umut ERDOĞAN ile Ahir Türküler dinliyicisinden büyük ilgi gördü. Medya camiasının başarılı ismi Umut ERDOĞAN’IN sunumuyla gerçekleşen bu keyifli programa Önümüzde ki haftalarda Türk Halk Müziğinde önemli isimleri de ağırlayacağı bilgisine ulaşıldı.

Her biri alanın da uzman eğitimci kadrosundan oluşan grup ahir “ Evvelden Ahire Ömürlük Türküler” sloganıyla duyarlı insan modeline ulaşmanın sevincini Türkiye’nin değişik lokasyonlarında konserlerimizde görüyoruz. Bu durum bize bir kez daha ne kadar doğru bir projede buluştuğumuzun inancını perçinleyerek gösteriyor. Dedi. Umut ERDOĞAN ile Ahir Türküler her hafta farklı türküler ve hikayeleriyle Medya fm’de…


Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu