Genel Bilgiler

Netd Klip Yayınlama Ücreti İçin Teklif Al

Netd klip yayınlama hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilir ve dijital platformlarda şarkı yayınlayabilirsiniz.

Netd klip yayınlama hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilir ve aklınıza takılan her konuda danışmanlık alabilirsiniz. Video klip denildiğinde akla ilk gelen kanal olan Netd müzik sanatçıların şarkılarını ve kliplerini yayınlayabileceği en prestijli YouTube kanalıdır. Müzikonair Company olarak 2013 yılından bu yana çekim aşamasından yayınlanma aşamasına kadar yüzlerce sanatçının klibinde iş birliği sağladık.

Bu noktada en büyük partnerlerimizden bir tanesi de Netd Müzik kanalı olmuştur. YouTube Türkiye’nin en yüksek abone sayısına sahip kanalı olan Netd’de klibini yayınlatmak isteyen müzisyen ve sanatçılarımıza kapılarımızı ardına kadar açıyoruz. Müzikonair Company olarak bünyemizde yer alan plak şirketi, PR ajansı ve haber portalı dahil çok yönlü hizmet sunarak rakiplerimizin ilerisinde yer alıyoruz.

Netd Müzik kanalında klibinizin yayınlanması için bunlar gereklidir;

  • Yapım şirketi, label yahut dağıtım şirketi tarafından lisanslanmış bir müzik eseri
  • Telif hakları ihlali içermeyen özgün ve yaratıcı içerik
  • Bir video klip yahut görüntü tabanlı bir video

Netd Klip Yayınlama Ücretli Mi?

Netd Müzik kanalında sabit ücretli politikalar yoktur. Ancak komisyon ve çeşitli anlaşmalar kazancı etkilemektedir. Netd Türkiye’nin öncü video klip yayınlama kanalıdır. Netd klip fiyatları çalıştığınız şirketin anlaşmaları ve fiyat politikalarına göre değişebilir. Burada yayınlanan klipler, sanatçı kanallarında da yayımlanır ve milyonlarca kişiye aynı anda ulaşmaktadır.

Özellikle bağımsız sanatçıların yahut bir müzik şirketi aracılığıyla Netd Müzik kanalında klip yayınlatmak isteyen kişilerin tercihi olan platform, her türde müzik yayını sunmaktadır. Bu noktada öncelikli olarak bir şarkı ve video klibe ihtiyacınız vardır.

Bir plak yahut dağıtım şirketinden çıkmış şarkınıza klip çekme konusunda da Müzikonair profesyonel çözümler sunmaktadır. Özgün, şarkıyla uyumlu, zaman-mekan ve dekor tasarımı profesyonellerce hazırlanan, işinin ehli yönetmenlerle üst düzey setlerde hazırlanmış klipler için bize başvurabilirsiniz. Ancak klip çekmek istemeyen yahut bütçesi yeterli olmayan kişiler için de birçok seçenek vardır. Bunlar arasında audio ve lirik klipler yer almaktadır. Netd kanalında bu türde klipler de yayımlanabilmektedir.

Peki Netd klip yayınlama ücreti neye göre belirleniyor? Güncel Netd Müzik Yayınlama Ücreti ve İletişim Bilgileri Öncelikle Müzikonair ile iş birliği sağlayarak ücretsiz olarak klip hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Müzikonair etiketi taşıyan binlerce klip Netd’de halihazırda yer almaktadır. Siz de profesyonel bir klip için Müzikonair ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte hiçbir aracı şirkete ihtiyacınız olmadan da şarkınızı dijital platformlara ekletebilirsiniz. Dilerseniz Müzikonair çatısı altında kendi label şirketinizi ücretsiz olarak kurabilir, bütün dijital platformlarda yer alabilirsiniz.

Netd İle Anlaşmalı Müzik Şirketleri

Netd Müzik anlaşmalı olduğu müzik yapım firmalarından sağladığı müzik içeriklerinin yayınlandığı bir video klip kanalıdır. Müzik Onair Company bünyesinde yer alan yapım şirketi Müzikonair Records aracılığıyla şarkınızı Netd Müzik kanalında yayınlatmanız oldukça kolaydır. Kendi yapım şirketinizi de kurabilirsiniz

Netd Klip Yayınlama Kuralları

Resmi bir lisansa sahip her türlü müzik Netd kanalında yayımlanabilir. Ancak öncelikli olarak bilmeni gereken prosedürler vardır. Bunlar arasında sözleşmeler, telif anlaşmaları ve bir dizi madde yer alır. Ancak Müzikonair ile çalıştığınızda sanatçı kataloğumuzun genişliği ve partner şirketimiz ile aramızdaki sistematik işleyiş sayesinde uzun süre beklemeden ve her türlü prosedürü kolaylıkla yerine getirerek amacınıza ulaşabilirsiniz.

Netd klip yayınlama kuralları sanatçı odaklıdır. Değişen müzik teknolojileri ve tüketim alışkanlıklarını sürekli olarak takip ederek hizmetlerini yenileyen Müzikonair ile 4K video kliplere sahip olabilir ve bu klipleri Netd Müzik kanalında yayınlayabilirsiniz. Bununla birlikte güçlü bir PR çalışmasıyla şarkınızın çok daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Bu sayede hem dinleyici kitlesi artacaktır hem de şarkınızın sosyal medya platformları dahil her türlü mecrada var olacaktır.

Netd ile anlaşmalı müzik şirketleri arasında onlarca dağıtımcı ve plak şirketi yer almaktadır. Doğan Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren platform eğlence ve müzik içeriklerine sahiptir. Görsel ve müzikal anlamda özgün ve telif hakkı içeren içeriklere sahip olan Netd, hak sahipliği olan sanat eserlerini yayımlayan başlıca platformlardandır. Doğan Holding bünyesine bağlı şirkette müzik video klibi ve klipsiz şarkı yayımlatmak ücretsiz yahut çok makul ücretlere mümkün olmaktadır. Müzikonair iş birliği yaptığı no name, amatör yahut bağımsız sanatçılarla iş birliği sağlayarak şarkılarını Netd kanalında yayımlatmakta hem de PR çalışmasında güçlü destekler vermektedir.

Dijital Platformlarda Şarkı yayınlamak

Dijital platformlarda şarkı yayınlamak ve gelir elde etmek isteyen kişilerin merak ettiği soruları yanıtlıyoruz. Müzikonair sektördeki güçlü varlığı ve iş birlikleri ile yüzlerce sanatçının eserlerini dijital platformlara lisanslamaktadır. Müzikonair Company bünyesindeki yapım şirketi ve PR ajansı ile hem bir plak şirketi görevi sürdürür hem de sanatçı PR çalışması yapmaktadır. Bununla birlikte değişen ve gelişen müzik endüstrisini yakından takip eden uzmanları aracılığıyla her türlü konuda danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunlardan bir tanesi de dijital platformlarda şarkı yayınlamak konusundadır. YouTube Music, Spotify, Apple Music, Fizy, Muud gibi bütün platformlarda şarkınızı ücretsiz olarak yayınlatabilirsiniz.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.