Genel Bilgiler

Netd Müzik Kanalında Klip Yayınlatmak Konusunda Faydalı Bilgiler

Netd Müzik kanalında şarkılarının paylaşılmasını isteyen birçok bağımsız müzisyenin ve şarkıcının sorularına yanıt verdik.

Türkiye’nin en fazla abone sayısına sahip kanallarından bir tanesi olan Netd Müzik kanalında şarkılarının paylaşılmasını isteyen birçok bağımsız müzisyenin ve şarkıcının sorularına yanıt verdik.

Muhteşem bir sese yahut çok güvendiğiniz iyi bir ya da birkaç şarkıya sahip olan kişiler müzik sektörüne girip, kariyerine bu noktadan yön vermek isteyebilir. Kitlesi geniş ve ticari olarak gelir elde edebilecek bir şarkıcı olmak istiyorsanız, detay gibi gözüken işin can alıcı kısımları bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Netd Müzik’te şarkı yayınlatmaktır. Klibimi Netd Müzik kanalında nasıl yayınlarım? diye soran kişiler için yazdık…

Netd Müzik Kanalında Klip Yayınlatmak Konusunda Yol Rehberi

İyi bir şarkıya, işinin ehli bir plak şirketine, usta bir klip yönetmenine ve sizi farklı kılacak herhangi klişe dışı bir parıltıya sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, işler sizin için hızlı ilerleyebilir. Ancak bunlardan bir ya da birkaçı konusunda eminseniz, biraz şansın yanı sıra profesyonel bir rehbere ihtiyacınız olduğunu söylemek yerinde olacaktır. Müzikonair, Klibimi Netd Müzik kanalında nasıl yayınlarım? konusunda da yol rehberiniz olacaktır.

muzikonair@gmail.com ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.
Hangi Plak Şirketi İle Çalışmalıyım?

Netd Müzik anlaşmalı olduğu müzik yapım firmalarından sağladığı müzik içeriklerinin yayınlandığı bir video klip kanalıdır. Müzik Onair Company bünyesinde yer alan yapım şirketi Müzik Onair Records aracılığıyla şarkınızı Netd Müzik kanalında yayınlatmanız oldukça kolaydır. Kendi yapım şirketinizi de kurabilirsiniz

Netd Müzik Kanalında Klip Yayınlatmak Neden Önemli?

Yayımlanmış bir şarkıyı daha geniş kitlelere ulaştırmak için haliyle dijital platformlar ve YouTube’da çok iyi bir dinleyiciye ulaşmanız gerekmektedir. Keza fiziki albüm satışlarıyla günümüzde gelir elde etmek yahut adınızı duyurmak son derece zor. Hatta imkansız.

Klipleri Yayınlatmak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Herkesin kullandığı video paylaşım platformu Netd Müzik’te kliplerinizi yayımlatabilirsiniz. Milyonlarca abonesi olan Netd Müzik kanalı şarkınızın tanıtımını yapmak açısından tercih edebileceğiniz yollardan en önemlisi olabilir. Klipli bir şarkının cazibesi çok daha fazla olacağından ve Netd Müzik kanalında yayımlandığında çok daha fazla kişiye ulaşma potansiyeli olacağından Netd Müzik değerlendirmeniz gereken bir marka. Peki Klibimi Netd Müzik kanalında nasıl yayınlarım?

Netd Müzik Ücretli Mi?

Son derece makul bir fiyatla Netd Müzik kanalında yayınlanan şarkınız milyonlara ulaşabilir ve kısa sürede ciddi dinleyici kitlesi elde etmeniz kaçınılmazdır. Netd Müzik üzerinden şarkı yayınlatmak isteyen kişiler Müzik Onair Records ile çalışarak video kliplerini Netd Müzik aracılığıyla milyonlara ulaştırabilmektedir. Bu noktada bunun maddi bir karşılığı elbette ki olacaktır. Ancak bu ücretin değişkenlik gösterdiği de atlanmaması gereken noktalardandır.

Müzikonair olarak güçlü bir iş birliği sunmaktayız. Müzikonair yüzlerce bağımsız sanatçısının kliplerini Netd Müzik kanalında yayımlatarak dinleyici kitlelerini artırmaları yolunda önemli bir paydaş olmuştur.

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi için muzikonair@gmail.com ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/PElrg
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.