Müzikonair Netd Müzik Ücreti ve Şarkı Yayınlama | Müzikonair
Bilgi Deposu 5N1KGenel Bilgiler

Netd Müzik Ücreti ve Şarkı Yayınlama

Türkiye’nin en büyük YouTube müzik kanalı Netd müzik ücreti ne kadardır? Sanatçıların vazgeçilmez adreslerinden bir tanesi olan YouTube'un en geniş kapsamlı müzik kanalı hakkında bilmeniz gerekenler...

İcracıların ve müzisyenlerin en merak ettiği konulardan biri olan Netd müzik ücreti konusu farklı kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. YouTube mecrasında 18 milyondan fazla abone sayısına sahip olan kanal, müzik tutkunlarının en çok takip ettiği kanaldır.  Türkiye’nin en geniş kapsama sahip müzik kanallarından olan Netd Müzik’te her gün onlarca video klip doğru kitleye ulaşmaktadır. Bu sayede sanatçıların gelirleri ve dijital müzik platformlarında yükselişe geçmeleri sağlanmaktadır. Öte yandan Netd yayımlanmış bir klip sayesinde müzik kanallarında da sanatçılar geniş fırsatlar elde edebilmektedir.

Son derece makul bir fiyatla Netd Müzik kanalında yayınlanan şarkınız milyonlara ulaşabilir ve kısa sürede ciddi dinleyici kitlesi elde etmeniz kaçınılmazdır. Her geçen gün dijital hale gelen müzik dinleme alışkanlıkları, Youtube üzerinden de çeşitli kanallar üzerinden yayınlanmalıdır. Bu sayede farklı tarzları buluşturulmakta ve müzisyenlerin kendilerini tanıtma fırsatı verilmektedir.

Netd Müzik Şarkı Yayınlatma Ücreti

Sanatçıların en merak ettiği konulardan bir tanesi de Netd müzik ücreti ve şarkı yayınlatma konusunda olmaktadır. Bunun için ilk olarak şarkınızın bir yapım şirketi aracılığıyla çıkması gerekmektedir. NetD anlaşmalı olduğu müzik yapım firmalarından sağladığı müzik içeriklerinin yayınlandığı bir video klip kanalıdır. Müzik Onair Company bünyesinde yer alan yapım şirketi Müzik Onair Records aracılığıyla şarkınızı söz konusu kanalda yayınlatmanız oldukça kolaydır.

Netd, anlaşmalı olduğu müzik yapım firmalarından sağladığı müzik içeriklerinin yayınlandığı bir video klip kanalıdır. Türkiye’nin en büyük YouTube müzik kanalında yayınlatmak, müzisyenlerin ve şarkıcıların en merak ettiği konulardan biridir. 18 milyondan fazla abone sayısı ile YouTube müzik kanalı olan Netd Müzik’te şarkınızı yayınlatmak için yapmanız gerekenleri sizin için yazdık.

Netd müzik başvuru konusunda kanal ile bizzat iletişime geçmek mümkündür. Ancak oluşan yoğunluk ve fazla talep nedeniyle özellikle bağımsız ve amatör sanatçıların anlık geri dönüş alabilmesi oldukça zor olmaktadır. Bu sebepten bir plak şirketi yahut prodüktör ile iş birliği sağlamanız bu noktada kaçınılmazdır. Yüzlerce sanatçısıyla Müzik Onair Records video kliplerini Netd aracılığıyla milyonlara ulaştırmak isteyenlere fırsatlar sunmaktadır.

Netd Müzik Ücretleri Nasıl Belirlenir

Netd Müzik ücreti hakkında bilgi edinmek için Müzik Onair ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Netd iş ortaklarından bir tanesi olan Müzik Onair ile iletişime geçerek, yeteneklerinizi sizi bekleyen yeni dinleyici kitlenizle buluşturabilirsiniz. Öte yandan Müzik Onair aracılığıyla sunulan başarılı PR çalışması ile şarkınız resmi olarak yayınlandığında radyo ve diğer mecraların ilgisini daha fazla çekecektir. Netd Müzik aracılığıyla sanatçı kimliğinizi rahatlıkla duyurabilir ve 18 milyondan fazla abone sayısı olan kanal üzerinden gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Netd Müzik Kimin ve Hangi Şirkete Bağlı

Netd Müzik, pek çok müzik videosunda karşımıza çıkmaktadır. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmayanlar için Netd Müzik kimin ve nedir? gibi soruları kısaca cevaplayalım. Kanal, Doğan Holding bünyesinde yer alan ve faaliyetlerini müzik üzerine sürdüren bir oluşumdur. Netd adıyla pek çok kez karşılaşmış ama nereden duyduğunuzu hatırlamıyorsanız YouTube’da görmüş olmanız olasıdır. En popüler, en çok izlenen şarkılar genelde bu kanaldan çıkmaktadır.

Şarkınızı YouTube’un en büyük kanallarından birinde yayınlatabilmeniz için ilk olarak şarkınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Şarkınızı temiz ve kaliteli bir şekilde kayıt altına alabilmeniz için profesyonel stüdyolar ile çalışmanız sizin için avantajlı olacaktır.

Şarkı kaydı ve video klibi çekimi aşamasından sonra elinizde video klibiniz ile hazır bekliyorsanız yapmanız gereken son bir şey kaldı. Emek emek çektiğiniz müzik videonuzu NetD’de yayınlama konusundaki tüm sorularınızı Müzikonair’da yanıtlıyoruz. Bizden yardım almak için tek yapmanız gereken [email protected] adresinden bizimle iletişime geçmek.

Netd Müzik’te Şarkı Yayınlatmak

Netd Müzik’te şarkı yayınlatmak için ilk olarak şarkınızın bir yapım şirketi aracılığıyla çıkmış olması gerekiyor. Yapım şirketi aracılığıyla çıkmış bir şarkınız varsa gerisi basit! Şarkı yayınlatmak ve Netd Müzik aracılığıyla adınızı duyurmak için yapmanız gereken tek şey Müzikonair’a gelmek. Netd Müzik’in iş ortaklarından biri olan Müzikonair ile iletişime geçin, yeteneklerinizi sizi bekleyen yeni dinleyici kitlenizle buluşturun.

Sanatçı kimliğinizi rahatlıkla duyurabilir ve 18 milyondan fazla abone sayısı olan kanal üzerinden gelirlerinizi artırabilirsiniz. Müzikonair Company bünyesinde yer alan yapım şirketi Müzikonair Records aracılığıyla şarkınızı Netd Müzik kanalında yayınlatın, yeteneğinizin keşfedilmesini sağlayın.

Netd Müzik’te Şarkı Yayınlatmanın Ücreti Ne Kadar?

Netd müzik ücreti her yıl değişebilir. Öncelikle bilinmesi gerekir ki Netd’de şarkı yayınlatmak ücretlidir. Bu ücret, şarkı ve klibin uzunluğu gibi kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Net bir fiyat vermek de bu sebeple mümkün değildir. Aslında ödemeden önce düşünmeniz gereken ilk şey, paylaşacak bir müziğinizin olmasıdır. Netd Müzik’te yayınlatmak istiyorsanız Müzikonair Company bünyesinde yer alan yapım şirketi Müzikonair Records aracılığıyla şarkınızı Netd Müzik kanalında yayınlatabilirsiniz.

Son derece makul bir fiyatla söz konusu kanalda yayınlanan şarkınız milyonlara ulaşabilir ve kısa sürede ciddi bir dinleyici kitlesi elde edebilirsiniz. Her geçen gün dijital hale gelen müzik dinleme alışkanlıkları, YouTube üzerinden de çeşitli kanallar üzerinden de yayınlanmalıdır. Bu sayede hem farklı tarzlar buluşturulmakta hem de müzisyenlere kendilerini tanıtma fırsatı verilmektedir. NetD  üzerinden şarkı yayınlatmak isteyen kişiler Müzikonair Records ile çalışarak milyonlara ulaşabilmektedir.

Netd Müzik Ücreti Nasıl Belirleniyor?

Netd Müzik ücreti ve başvuru ve şarkı yayınlatmadan sonra biraz daha geniş pencereden bakarak dijital platformlarda şarkı yayınlatmak üzerinde duralım. Herhangi bir dijital platformda şarkı yayınlatmak, özellikle amatör olarak müzikle ilgilenen müzisyenlerin en büyük hayallerinden biridir.

Şarkı yayınlatma, önemli ve ince detayları olan, pek çok farklı platform üzerinden gerçekleştirilebilen, farklı bir uzmanlık gerektiren çok katmanlı bir konudur. Kolay ve kısa süreli bir işlem olduğu sanılsa da durum öyle değildir. Doğru kişiler ile çalışarak doğru platforma karar vermek zor ve önemli bir süreçtir.

Bu sebeple bu konunun profesyonel ekip ve kişilerce ele alınması oldukça önemlidir. Aksi durumda istenmeyen deneyim ve paranızı boşa harcama gibi hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Şarkınızı Müzikonair Aracılığıyla Yayınlatın

Şarkınızı Türkiye’nin en büyük müzik kanalı Netd Müzik’te yayınlatmak için [email protected] e-posta ve 0552 685 38 82 WhatsApp Bilgi Hattı üzerinden Müzikonair ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu