GündemSosyalVitrin

Netd Müzik ve BluTV Okan Bayülgen Moderatörlüğünde Yardım Yayını Yapacak

Netd Müzik ve BluTV Pazartesi (bugün) saat 19.30'da Netd Müzik ve BluTV YouTube kanallarında yayınlanacak bir yardım kampanyası düzenleyecek. 

Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 10 ili etkileyen depremin yarattığı hasarı onarmak, depremin yaralarını sarmak ve bölgede yürütülen çalışmalara destek olmak adına pek çok yardım kampanyası düzenleniyor. Netd Müzik ve BluTV Pazartesi (bugün) saat 19.30’da Netd Müzik ve BluTV YouTube kanallarında yayınlanacak bir yardım kampanyası düzenleyecek.

AHBAP, AFAD ve Kızılay’a iletmek üzere BluTV koordinasyonluğunda Okan Bayülgen’in moderatörlüğünü yapacağı, özel konukların, gönüllülerin ve destekçilerin katılacağı canlı yayın düzenlenecek.

BluTV ofisinde yapılacak yayında bağışlar Ahbap, Kızılay ve AFAD olmak üzere 3 sivil toplum kuruluşunun hesap numaralarına yönlendirilecek.

‘Yaralarımızı Sarıyoruz’ sloganıyla düzenlenecek yardım kampanyasına Müzikonair olarak aktif destek verecek ve yayını takip edeceğiz.
buraya tıklayarak yayını izleyebilirsiniz

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.