Müzikonair Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı! | Müzikonair
GündemSosyal

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı!

Netflix 2023 yılının ilk zammını yaptı. 2022 yılında iki kez fiyat artıran Netflix, abonelik ücretlerine yüzde 40 oranında zam yaptı. Netflix'ten gelen zam haberi kullanıcıları üzdü.

Netflix 2023 yılının ilk zammını yaptı. 2022 yılında iki kez fiyat artıran Netflix, abonelik ücretlerine yüzde 40 oranında zam yaptı. Netflix’ten gelen zam haberi kullanıcıları üzdü.

2023’e hızlı başlayan Netflix Türkiye, paket fiyatlarını yüzde 40 civarında artırdı. Zamla birlikte platformun en düşük paketinin fiyatı 44 lira 99 kuruştan 63 lira 99 kuruşa çıkarken, en üst paketin fiyatı 130 lira 99 kuruş oldu. Bu fiyat artırımı ile birlikte online dizi ve film platformunun kullanıcı kaybetme olasılığına kesin gözüyle bakılıyor.

Zam hakkında firmadan gelen açıklamada, “Yeni üye olacak kullanıcılarımız için yeni ücretler geçerli olacak, mevcut üyelerimizin tümü içinse bu değişiklik aşamalı olarak sunulacaktır. Mevcut üyelerimiz plan değişikliği yapmamışlarsa, üyelik ücretleri değişmeden 30 gün önce bir e-posta göndererek bilgilendirme yapacağız” denildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)