EkranSosyal

“Netflix Kapanıyor Mu” Sorularına SinemaPort Noktayı Koydu!

Sinema sektörünün nabzını tutan haber sitesi SinemaPort, Netflix’in Türkiye’den çekileceği yönündeki iddialara ilişkin son noktayı koydu.

Hükümetin sosyal medya düzenlemesi ve Aşk 101 dizisindeki eşcinsel karakterin Netflix ile görüşülerek kapatılması gibi olayların ardından; en son “Şimdiki Aklım Olsaydı” dizisinde eşcinsel çift olduğu gerekçesiyle dizinin çekimlerinin durdurulduğu iddia edilmişti.

YETKİLİLERDEN AÇIKLAMA!

Tüm bunlar üzerine gözler, Netflix Türkiye’den gelecek açıklamaya çevrilmişti. Sinemaport Genel Müdürü Özcan Beylan ve SinemaPort yazarı Alper Ergez ise konuyla ilgili Netflix yetkilileri ile görüştü.

Yakın zamanda resmi açıklama yapılacağını bildiren Netflix yetkilileri, sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde platformun 1 Ağustos’ta kapatılacağı haberlerinin asılsız olduğunu belirtti. Öte yandan Netflix’in Türkiye’den çekilmesi gibi bir durumun olmadığını dile getirdi.

Ayrıca Netflix’in birçok kullanıcısının çağrı merkezini araması üzerine hatlarının kilitlendiğini belirten Netflix Türkiye ekibi, resmi hesaplarında yapılan açıklamalar dışındaki açıklamalara itibar edilmemesi gerektiğine vurgu yaptı.

Kaynak: SinemaPort 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/SsUWb
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.