Müzikonair Netflix Şifresini Paylaşanlara Kötü Haber | Müzikonair
GündemSosyal

Netflix Şifresini Paylaşanlara Kötü Haber

Netflix, kullanıcıların şifrelerini yakınlarıyla paylaşmalarını durdurmaya karar verdi.

Netflix, kullanıcıların şifrelerini yakınlarıyla paylaşmalarını durdurmaya karar verdi. Popüler akış platformu Netflix yakın zamanda abonelerinin ev dışı şifre paylaşımını engellemeye yönelik yeni bir hamle yapacak.

Akış platformlarının son yıllarda baş etmeye çalıştıkları en büyük sorunlardan biri de kullanıcıların şifrelerini paylaşması. Bir kullanıcı adı ve şifre ile pek çok kişi platformun sunduğu hizmetten yararlanabiliyor bu da uzun vadede yeni kullanıcıların sayısında azalmaya neden oluyor.

Netflix bu konuda aldığı yeni kararla sert bir hamle yapıyor ve aynı haneden olmayan kullanıcıların artık aynı şifre ile giriş yapmasını engellemeyi hedefliyor. Netflix’in başlattığı bu uygulama sonrası diğer içerik platformlarından benzer bir hamle gelecek mi merak ediliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)