MüzikMüzik Haber
Trend

Nevşin Mengü’den Serdar Ortaç’a Çok Konuşulacak Gönderme

Serdar Ortaç, kredi borçlarının kamu bankası tarafından ertelendiğini söylemişti. Gazeteci Nevşin Mengü, konuyu gündeme getirerek ünlü popçuya yüklendi.

Serdar Ortaç’ın Posta’ya verdiği röportajda “En son aldığım krediyi ödeyemediğim için koskoca devlet bankası, ‘Sen Serdar Ortaç’sın, seni mahkemeye verir miyiz evlat?’ diyerek borcumu sekiz ay erteledi. Ama özel banka olsa donumu alırdı.” şeklindeki sözleri sosyal medyada yoğun tepki görmüştü.

İlgili Haber: Serdar Ortaç’ın “Devlet Bankası” Açıklaması Tartışma Yarattı

Bu sözlerin ardından gazeteci Nevşin Mengü ise YouTube yayınında “Videonun kapağında ‘Serdar Ortaç var yoksa müziği mi bıraktı’ diyorsunuz. Hayır müziği bırakmadı, keşke haber o olsa.” diyerek eleştirileri yaptı. Mengü, Ortaç’ın tepki çeken sözleri için “Bunu teşekkür anlamında söylüyor. Yine hayretler içinde karşıladığımız başka haber daha! Bir kere kamu bankaları kobilere, tarım üreticilerine destek olmak için yok mu? Serdar Ortaç kobi mi, çiftçi mi? Bu kocaman bir soru işareti. İkincisi maşallah kamu bankasının cömertliğine bak sen, senden benden aldığı vergiyle Serdar Ortaç’a jest yapıyor. Çiftçiler kan ağlıyorlar kredi borçlarını ödeyemedikleri için. Sizin benim vergilerimle Serdar Ortaç’a kıyak geçiliyor, o da bunu ballandıra ballandıra anlatıyor.” diye konuştu.

“SERDAR ORTAÇ’A NEDEN KIYAK GEÇİLDİ?”

Nevşin Mengü ardından şunları söyledi:

“Acaba Serdar Ortaç’a niye kıyak geçildi? Acaba geçen temmuz ayında yaptığı açıklamaların bir etkisi var mı? Serdar Ortaç, temmuz ayında verdiği röportajda ‘Recep Tayyip Erdoğan gördüğüm en iyi lider. Siyasi görüşü olarak değil, o beyefendiyi beğeniyorum. Sağcı, solcu sevmiyorum o işleri. Ama Recep Tayyip Erdoğan’ın hayranıyım’ demiş. Acaba bu açıklamalarının Serdar Ortaç’a geçilen kıyakta etkisi var mı?”

Tüm bunların ardından Serdar Ortaç’tan gelecek yanıt ise merak konusu oldu.

Videonun tamamını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/L7Yu3
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.