GündemSosyal

Nez ‘Yuva Yıktın’ Yorumlarına Sert Çıktı

Güldür Güldür Show’un oyuncusu Rüştü Onur Atilla Nez ile aşk pozu verince olay oldu. Nez kendisine gelen "Yuvayı yıktın" yorumlarına kızdı.

‘Güldür Güldür Show’ oyuncusu Rüştü Onur Atilla, 2014 yılında evlendiği ve iki çocuğunun annesi olan Sinem Ayyıldız ile anlaşmalı olarak boşandı. Boşanmanın ardından ünlü şarkıcı Nez ile olan ilişkisi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Rüştü Onur Atilla, 20 Haziran’da 10 yıllık eşi Sinem’den boşandıktan kısa bir süre sonra, ‘Güldür Güldür Show’da ‘İbrahim’ karakterini canlandırdığı dönemde Nez ile olan ilişkisini duyurdu. Nez, ilişkileri hakkında gelen tepkilere yanıt vererek, “Onur Bey evliliğini kısa süre önce bitirmiş, aylar önce evlerini ayırmışlar. Bunu ben bile bilmiyordum. Televizyondan tanıdığım bir arkadaş olarak şimdi çok yeni bir ilişkimiz başladı. Biz resmi olarak boşandıktan çok sonra bir araya geldik. Kimsenin yuvasını bozmadım, benim içim çok rahat” dedi. Ayrıca Nez, “Kadına sürekli saldırıdan vazgeçin. Neden altında bir şeyler aranıyor? Bunları geçelim” ifadelerini kullandı.

Rüştü Onur Atilla da eleştirilerden sonra bir açıklama yaparak, “Evlilikler başlar biter. İlişkiler başlar biter. Bu hayattır” diyerek tepkilere karşılık verdi.

İçeriği Düzenle
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu