MüzikMüzik HaberVitrin

Nihat Doğan’dan Yusuf Güney’e Çağrı: Uzaya Tohumlarımı Bırakmak İstiyorum

Nihat Doğan’dan Yusuf Güney’e çağrı: “Astral seyahate inanıyorum, seyahate giderken beni de çağır. Nihat Doğan ırkının uzaya yayılması lazım, ben de uzaya tohumlarımı bırakmak istiyorum'' dedi.

Nihat Doğan’dan Yusuf Güney’e çağrı: “Astral seyahate inanıyorum, seyahate giderken beni de çağır. Nihat Doğan ırkının uzaya yayılması lazım, ben de uzaya tohumlarımı bırakmak istiyorum, bana oradan acil birisini bulman lazım.”

Sık sık ilginç açıklamalarıyla gündeme gelen Yusuf Güney, son olarak “Dünya üzerinde sevgilim yok ama Andromeda Galaksisi’nde Kepler 32-36 DDGC’de bir hatunla beraberim.” sözleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Daha önce de sunucu Kenan Işık’ın astral seyahatte olduğunu iddia eden Güney, yine sıra dışı söylemleriyle adından söz ettiriyor.

Bu ilginç açıklamalara Nihat Doğan’dan destek geldi. Doğan, “Astral seyahate inanıyorum, seyahate giderken beni de çağır. Nihat Doğan ırkının uzaya yayılması lazım, ben de uzaya tohumlarımı bırakmak istiyorum, bana oradan acil birisini bulman lazım.” diyerek Güney’e seslendi.

Güney, en son konuk olduğu programda ise “Bu zamana kadar yaşanan her şey fragmandı. 2030’da mini bir kıyamet kopacak. Sıfırlayacaklar bizi.” ifadeleriyle yine tartışma yarattı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu