Ana Sayfa » Müzik » Nihat Odabaşı’ndan Klibindeki Beyonce-Bülent Ersoy Benzerliği İle İlgili Açıklama

Nihat Odabaşı’ndan Klibindeki Beyonce-Bülent Ersoy Benzerliği İle İlgili Açıklama

oduller-reklam-banner

Nihat Odabaşı yönetmenliğini yaptığı “Ümit Hırsızı” klibindeki imajın Beyonce ile benzerliğine yönelik eleştirilerle ilgili açıklama yaptı.

Tarkan’ın Bülent Ersoy için özel olarak bestelediği “Ümit Hırsızı” şarkısı bugün yayınlandı. Şarkının klibinde yönetmen Nihat Odabaşı’nın Bülent Ersoy’a yaptığı imajın Beyonce’nin imajına çok benzemesi sosyal medyada birçok eleştiriye sebep olmuştu. Edinilen bilgilere göre, divanın menajeri Haluk Şentürk ve onun bağlı olduğu DMC şirketinin Odabaşı’na dava açacağı hakkında haber yapmıştık.

Haberimizin ardından klibin yönetmeni Nihat Odabaşı’ndan açıklama geldi.

Odabaşı ” Otantik bir iş yapılacaksa hepimiz aynı yere bakarız. Osmanlı’ya Anadolu’ya hatta kendi memleketim Urfa’ya. Eminim Beyonce de, Madonna da oraya bakıyordur bu işleri yaparken. Şarkının teması bu iken taklit mi eyvah tribine hiç girmem.. Hamamı da yüzdeki takıları da ne ilk kullanalım ne de son..” dedi.

Ünlü yönetmen, sosyal medya fenomeni Burak Altındağ’ın Beyonce ve Bülent Ersoy’un fotoğraflarını yan yana koyarak espirili bir dille “Şeker ve Gluten’i kestim” göderisini kastederek, “Hep senin başının altından çıkıyor bu işler yazdı.

İşte O Paylaşım:

Nihat Odabaşı’ndan Klibindeki Beyonce-Bülent Ersoy Benzerliği İle İlgili Açıklama

Burak Altındağ’ın Paylaşımı:

View this post on Instagram

Şekeri ve gluteni kestim.

A post shared by Burak Altindag (@burakaltindag) on

İlgili Haber: Bülent Ersoy’a Beyonce İmajı Yapıldı, Ortalık Karıştı!..

oduller-reklam-banner
● Misafir

İlginizi Çekebilir