Nilüfer: Belgeselim Ben Ölünce Yayınlansın -
MüzikMüzik Haber

Nilüfer: Belgeselim Ben Ölünce Yayınlansın

Pop müziğin eskimeyen sanatçılarından Nilüfer sokakta objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Dillere pelesenk olan şarkıların sesi Nilüfer, yıllardır hem duruşu hem de dinamik tarzıyla sevenlerinin beğenisinde. Sokakta objektiflere takılan Nilüfer muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Son dönemlerde biyografik filmler popüler sinemanın ilgi odağında. Bu filmlerin bazıları çok konuşuldu, bazıları davalık oldu, bazıları yarattığı polemiklerle uzun süre gündemden düşmedi. Müslüm Gürses, Bergen, Cem Karaca, Neşet Ertaş gibi müziğin dev isimleri sinema perdesinde tüm geçmişleriyle tekrar hayat buldu.

Nilüfer de müziğin büyük isimlerinden. Hal böyle olunca muhabirler Nilüfer’e de; “Hayatınızın belgesel film olmasını ister misiniz?” sorusunu yöneltti. Sevilen sanatçı; “Doğru bir proje gelirse olabilir ama ben öldükten sonra yayınlansın” dedi.

Diğer taraftan teknolojinin gelişmesiyle kuşaklar arası fark oldukça büyüdü. Nilüfer bu yeni kuşağa ayak uydurmakta zorlanmadığını ifade ederken 50 yıldır yoluna da aynı şekilde devam ettiğini söyledi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)