Müzikonair Nilüfer, TikTok’ta Az Takipçisi Olmasına İsyan Etti | Müzikonair
GündemSosyal

Nilüfer, TikTok’ta Az Takipçisi Olmasına İsyan Etti

Nilüfer, geçtiğimiz gün Bursa'da bir mekanda konser verdi. Şarkıcı, sahne sırasında dinleyicilere jenerasyon farkı yüzünden yaşadığı sorunları anlattı. 

Nilüfer, geçtiğimiz gün Bursa’da bir mekanda konser verdi. Şarkıcı, sahne sırasında dinleyicilere jenerasyon farkı yüzünden yaşadığı sorunları anlattı.

Şarkıcı Nilüfer, Cumhuriyet’in 100. yılı kapsamında 29 Ekim’de Bursa’da sahne alacağını açıkladı. Eski jenerasyon olduğu için yaşadığı problemleri anlatan Nilüfer, “Siz böyle açıyorsunuz ya telefonlarınızın ışıklarını konserde, ben tabi eskilere gittim. Jenerasyon farkı, biliyorum bunları, bilmiyorum sanmayın. TikTok hesabım bile var ama takipçim az. Öyle bir sıkıntı var. TikTok hesabı olan var mı?” dedi.

Bir dinleyicisinin TikTok hesabı ve kendisinden çok takipçisi olduğunu öğrenen sanatçı, esprili bir dille şu cümleleri kurdu: “Peki beni takip ediyor musunuz? Dokuz bin takipçin mi var? Benden çok takipçin var, benden daha mı ünlüsün? ‘Ta Uzak Yollarda’ şarkısını istemesini biliyorsun, insan bir takip eder”

Nilüfer, daha sonra anlattığı hikayeyi devam ettirerek, “Herkes ışıkları yaktı. Nasıl güzel durdu anlatamam. Gaza geldim ve ‘Bir sonraki şarkıda yakın çakmakları’ dedim. Eskiden öyleydi. Biliyorum bunu. Şimdi telefonun ışığının yandığı da biliyorum ama o çakmak değilmiş telefon ışığıymış, bunu konserden sonra söylediler. Hatta TikTok hesabımda böyle bir videom var, girip izleyin” sözlerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)